‘Jimikki Kammal’ می رود ویروسی دوباره

در لباس شبیه لباس خواب خواهر Ankita و Antara Nandy مضراب زدن الت موسیقی شبیه گیتار به عنوان آنها ارائه 2017 – آمار Malayalam آهنگ ‘Jimikki Kammal’ از بالکن خانه خود را در پونا. این تصویری که آپلود در Facebook دو روز پیش دریافت کرده است بیش از یک میلیون بازدید تا کنون.

‘بالکن کنسرت” یک پروژه آنها اقدام به سرگرم کردن بینندگان و طرفداران در طول مستند. با توجه به خواهر آنها برنامه ریزی برای بازدید از آسام برای Bihu. “اما متاسفانه ما تا به حال به لغو برنامه های ما با توجه به شیوع کروناویروس. همانطور که ما احساس کم در مورد قادر بودن به شریک شدن در این جشن ما تصمیم به بلند کردن ارواح ما با برگزاری یک کنسرت در ما بالکن. ما می خواند: Phul Phulise’ یک آسامی آهنگ. ما تا به حال ukuleles در دست ما و عینک آبی و سیاه و سفید سنتی mekhala chadors. هنگامی که ما به تماشای این ویدئو بعد از آن ما تصمیم به آن ها در رسانه های اجتماعی. از آن عبور 3.4 میلیون بازدید در اولین روز انتشار خود در 14 آوریل و می گوید:” Antara.

 

خواهر رفت و به, شلیک, آهنگ بنگالی, Marathi, Hindi و در حال حاضر Malayalam در بالکن خود را. “ما چند چاق طرفداران زیر با ما مجدانه در صفحات رسانه های اجتماعی ما و ما می خواستیم به انجام چیزی برای بیان عشق و قدردانی نسبت به آنها. به عنوان “Jimikki Kammal’ آهنگ محبوب است و ما لذت بردن از ضرب و شتم جاذب ما تصمیم به انتخاب کنید که آهنگ. ما تا به حال تعداد کمی از ما چاق دوستان کمک به ما تماس با تلفظ. اگر چه ما می تواند کار کرده روی آن کمی بیشتر ما نمی خواهید به نگه داشتن شنود دوستان ما. ما اضافه شده اند یک پیام در Malayalam درخواست مخاطبان ما به ما را ببخش اگر ما را ساخته اند هر گونه اشتباه. تا کنون ما شده است دریافت نظرات مثبت برای این ویدئو. ما احساس می کنیم مفتخر است که Shaan رحمان آهنگساز آهنگ این ویدیو در Facebook صفحه. ما امیدواریم که به ارائه آهنگ ها در تامیل تلوگو, کانادا Bhojpuri و اوریا, بیش از حد.”

Ankita Nandy and Antara Nandy

با توجه به Ankita برخی از آهنگ های خود را باید زدنی الت موسیقی شبیه گیتار بازی. “به عنوان مثال ‘Asom Deso Bagisare’ یک Bihu آهنگ. Bihu موسیقی سنگین در ریتم است. شما باید ابزار مانند dhol, gogona, pepa… را به همان طعم اما با استفاده از فقط یک نوع الت موسیقی شبیه یک چالش بود. ما تصمیم گرفتیم که نواختن آکورد کافی نبود ما تا به حال به ترکیب بیت است و تنها می تواند اتفاق می افتد اگر ما زدنی, الت موسیقی شبیه گیتار است که در آن شما را به بازی ملودی بخش همراه با ضربه بر روی دستگاه. به همین ترتیب, ‘Jimikki Kammal’ ریتم های سنگین و آهنگ. اما ما متوجه باشند که فقط بازی الت موسیقی شبیه گیتار زدنی نمی خواهد به اندازه کافی برای خارج کردن این احساس از آهنگ. ما نیاز به مقدار زیادی انرژی بیشتر ریتم و ضربه به در آمده است. و تا زمانی که یکی از ما بازی آکورد دیگر می استفاده از این نوع الت موسیقی شبیه گیتار مانند یک کاجون،, فقط بازی ضربه. ما پس از آن در حفظ و بازگرداندن نقش می گوید:” Antara.

فیلم ضرب گلوله کشته شده است توسط مادر خود Jui Nandy. “جدا از کارگردانی فیلم ما ma است که ما سبک است. او کسی است که می آید تا با ایده هایی برای پروژه های ما. ما پدر Animesh Nandy ما ستون از حمایت بیش از حد. او کمک می کند تا مجموعه ای از بالکن می گوید:” Ankita.

یک Sa Re Ga Ma Pa Li المللی Champs-2009 فینالیست, Antara که آموزش دیده و تحت تجارت ارائه شده است AR Rahman تک ‘Nis الدین’ با Jonita Gandhi. “رحمان آقا من است خدا از موسیقی می گوید:” Antara که به همراه استاد در چند نشان می دهد. Ankita که اتمام کلاس 12 تا لنت صدای او را به عنوان آهنگ های مختلف تلویزیونی سریال. خواهران تحت آموزش آواز کلاسیک غربی در متر هنرستان موسیقی چنای.

می گوید: Antara که به تازگی به اتمام دوره کارشناسی در ارتباطات جمعی: “به هر دوی ما مشغول بوده است با توجه به مطالعات ما ما شده اند قادر به ایجاد موسیقی فیلم هم برای مدتی در حال حاضر. این مستند شده است یک برکت و رحمت از انواع به عنوان ما شده اند قادر به گرفتن و کار بر روی موسیقی است. ‘Maa’, آهنگ ما تشکیل شده برای روز مادر است, یک قطعه. ما امیدواریم که به بیرون آمدن با مطلب اصلی نمرات به زودی.”

این Nandy خواهر تولید کرده اند تعدادی از ویدئوها با استفاده از فنجان, chopsticks, جداول و… به عنوان سازهای کوبه ای. “ما همچنین با استفاده از بدن سازهای کوبه ای. ما می خواستیم به گسترش این کلمه است که یک نفر می تواند در ایجاد موسیقی از فقط در مورد هر چیزی و همه چیز را می گوید:” Ankita. آنها شروع به ساخت موسیقی فیلم در سال 2016 و در میان کسانی که رفته اند ویروسی هستند ‘Pinga’ (با فنجان) ‘Humma Humma’ (جدول و claps) و ‘Piya Tose Naina Lage Re’ (فنجان و chopsticks).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید