جیمی کیمل به میزبان جایزه امی در سپتامبر

مجری تلویزیون محبوب جیمی کیمل تنظیم شده است به میزبان جوایز امی ساعات پر بیننده یک بار دیگر.

کیمل که در خدمت به عنوان مجری و تهیه کننده اجرایی از اواخر شب نشان می دهد Jimmy Kimmel Live!, قبلا emceed 64 و 68 نسخه در سال 2012 و 2016.

با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس این جایزه امی برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در پنج شنبه, 20 سپتامبر.

“من نمی دانم که در آن ما این کار را انجام دهند و یا چگونه ما این کار را انجام دهند و یا حتی همین دلیل ما در حال انجام این کار, اما ما در حال انجام آن هستم و میزبانی آن” کیمل خواهد شد که همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی در بیانیه ای گفت:, ارسال شده در تلویزیون آکادمی وب سایت.

گروهی برک رئیس ABC سرگرمی مورد ستایش قرار داد کیمل و گفت که او مطمئن است که او را تحویل یک “منحصر به فرد سرگرم کننده, خنده دار و حرکت” جایزه نشان می دهد.

“او یک استاد واقعی از مراسم که reveres این صنعت و مردم آن; و فقط به عنوان جیمی انجام داده است خود را نشان می دهد در طول چند ماه گذشته او را در مقابله با این رویداد مهم با قلب و طنز و به برخی از مقدار مورد نیاز شادی و خوش بینی به تلویزیون ما همکاران و بینندگان در خانه,” او اضافه شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد تولید در آینده.

در همین حال تلویزیون آکادمی همچنین اعلام کرد که مراسم سنتی برای سال 2020 Creative Arts Emmys جایگزین خواهد شد توسط یک رویداد مجازی پوشا چند شب در ماه سپتامبر.

این رویداد در اصل برنامه ریزی شده را در دو مراسم در سپتامبر 12 و 13.

The Creative Arts Emmys جشن هنرمندان و صنایع دستی مردم در انواع ژانرها از جمله واقعیت, انواع, مستند, انیمیشن, کمدی, درام, محدود, سریال و فیلم.

در یکی دیگر از تصمیم های تلویزیون آکادمی نیز تصمیم به چشم پوشی از فرمانداران توپ رویدادهای رسمی امی پارتی بعد از کنسرت که به طور معمول به شرح زیر است هر دو وبگاه و Creative Arts Emmys.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>