Jithin راج در سرودن شعر برای AR رحمان ‘Thumbi Thullal’

زمانی که Jithin راج دریافت تماس از آر رحمان Panchathan Studios او فرض آن را به قرض دادن صدای خود را به عنوان خواننده پشتوانه و یا آواز خواندن یک خراش نسخه از یک آهنگ. او crooned برای آهنگساز قبل از… مالایالامی نسخه از ‘Azhagiye’ از Kaatru Veliyidai و “آه سونا’ از مادر.

کمی او را می دانم که او می خواسته می شود که به قلم پایین Malayalam, شعر برای تامیل آهنگ. او غافلگیر شده بود برای پیدا کردن الرحمن, مدیر آجی Gnanamuthu و ترانه سرا Vivek در استودیو طوفان مغزی بیش از این از آلبوم یک آهنگ برای فیلم های آینده کبرابازیگران Vikram, Srinidhi شتی و عرفان Pathan.

یک ساعت و چندین ترکیب بعد, ‘Thumbi Thullal” متولد شد. Jithin کمک به نوشتن برخی از گروه کر بیت در مالایالامی. “آنها توضیح داد که این آهنگ تا به حال تم برای جشن است و می تواند ترکیبی از تامیل و Malayalam,” او می گوید: “من هیچ تجربه ای در نوشتن شعر. اما من یک چاق, بنابراین من می تواند برخی از کلمات که رفت و همراه با تم کلی این آهنگ و متناسب با موسیقی است. واقعا از آبی اما یک تجربه سرگرم کننده,” او می گوید.

چه حتی بیشتر هیجان انگیز بود پیدا کردن نام او اعتبار در تغزلی تصویری از این آهنگ در یوتیوب. “این تعجب آور بود چرا که این تنها چند خط. اما AR Rahman زیر یک اصل اساسی: هر کس کار کرده است باید اعتبار.”

به زودی Jithin کردم تماس دیگری از Panchathan. این بار به آواز خواندن بسیار خط او نوشته شده است از جمله جاذب konjam chindhura chingaara kinaara poonthennalai vannu! این آهنگ که به عنوان مستند-امداد رسانی به Rahmaniacs و کلی تامیل cinemagoers به طور یکسان است یادآور ‘Jiya Jale/Nenjinile’ و ‘Omana پنه’ هر دو از آهنگ های محبوب با یک گروه کر در مالایالامی.

Jithin متولد شد و به ارمغان آورد تا در کرالا Malapurram اما پس از انجام مهندسی خود را در تامیل نادو او ساخته شده چنای خانه به دنبال منافع او در موسیقی. به پخش آواز او هیچ ادم با بازدید مانند D Imman را “سازمان ملل متحد میله Oru Kannu’ در Rajini Murugan (2016), ‘Virru Virru’ در ‘Rekka’ (2016) و ‘Karuvakattu Karuvaaya’ از Marudhu (2016). Jithin نیز آواز در Malayalam برای Vidyasagar, Sharreth و M Jayachandran.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>