J&K احزاب به یاد داشته باشید سال 1931 ‘شهدا’, قرار دادن یک متحد نشان می دهد

جامو و کشمیر منطقه ای احزاب در روز یکشنبه قرار دادن یک متحد نشان می دهد توسط ستایش کسانی که کشته شدند در 13 ژوئیه 1931 در طی یک شورش در برابر آن Dogra مهاراجه حتی به عنوان قلمرو اتحادیه دولت در اوایل سال جاری زده جولای 13 به عنوان یک تعطیلات از تقویم رسمی.

“جولای 13 حرکت بود که بیشتر فراگیر و سکولار جنبش قبل از استقلال عصر. مردم همچنان به مبارزه خود برای مقاومت در برابر تغییر جمعیتی disempowerment و ظلم و ستم را از طریق دموکراتیک قانون اساسی و غیر خشونت آمیز برای بازسازی دولت مطابق با سنت های ما تحمل اقامت و amity” یک مردم حزب دموکرات (PDP) سخنگو در بیانیه ای گفت.

PDP گفت: مردم جامو و کشمیر به حال تحمل “وحشیانه امنیتی سرکوب و جهان طولانی ترین اینترنت خاموش شدن است.” “ما رد غیر دموکراتیک وضع موجود را بر ما تحمیل شده توسط دولت بی جی پی که محروم است ما استقلال و آزادی و کرامت انسانی که زیر بنای اساسی است. ما خواستار پایان فوری مرکز انکار مسئله سیاسی” سخنگوی گفت.

همایش ملی رئیس جمهور و عضو مجلس فاروق عبدالله در حالی که پرداخت ادای احترامات به مردم گفت: “این ایده به یاد شهدای 13 ژوئیه 1931 است نه صرفا یک عمل یادآوری گذشته است. جولای 13 روز از ادعای J&K هویت و حقوق مردم آن است. این شهدا را ادامه خواهد داد به یک فانوس دریایی از نور برای ما و برای نسل های آینده.”

NC معاون رئیس جمهور عمر عبدالله توصیف 13 ژوئیه 1931 به عنوان “لحظه نقطه عطفی در مردم در مبارزه برای ترمیم خود را جهانی حقوق بشر است.’. آن را بگیریم که الهام بخش میلیون ها نفر از دیگران به افزایش در برابر آن مستبد و خودکامه رژیم است. مشاهده می کنیم روز به تکرار تعهد ما برای مبارزه با بد با مهربانی خشونت و عدم خشونت و مبارزه مسالمت آمیز.”

مردمان کنفرانس رهبر Abdul Gani Vakil گفت: شجاع مبارزه در سال 1931 بود برای تغییر در برابر سلطنت ظلم و فئودالی سرکوب.

“حس خشوع که کشمیری قرار گرفته است امروز متفاوت است از آنچه که حاکمان در سال 1931 بود. مبارزه ما امروز همان” آقای وکیل گفت.

شاخص تورم مصرف کننده(M) رهبر M. Y. Tarigami نیز پرداخت ادای احترام کردند. “‘شهدا در طول دوران خدمت به عنوان یک یادآوری برای حفاظت و ترویج حقوق مردم و کرامت خود را.”

“این به خاطر این فداکاری از جولای 13 شهدا که در نهایت منجر به هویت منحصر به فرد از J&K و لاداخ. متاسفانه در اوت 5, 2019, BJP دولت به طور یک جانبه لغو J&K ویژه وضعیت در نتیجه حمله بسیار اساسی ساختار قانون اساسی از هند” آقای Tarigami گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید