جو بایدن خواستار تهمت کشور ‘اولین’ نژادپرستانه رئیس جمهور

جو بایدن گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود اولین بار در کشور نژادپرستانه رئیس جمهور.

این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری را از نظر در آمد مجازی تاون هال سازمان توسط کارکنان خدمات اتحادیه بین المللی.

هنگامی که یک پرسشنامه شکایت از نژادپرستی در اطراف شیوع کروناویروس و با اشاره به رئیس جمهور با اشاره به این که چین virus آقای بایدن در پاسخ انفجار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را گسترش نژاد پرستی.

همچنین بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره سرزنش چین برای COVID-19 و شرایط آن ‘کونگ آنفولانزا”

“راه او در معاملات با مردم بر اساس رنگ پوست خود را منشاء ملی که در آن از آنها کاملا مشمئز کننده سابق معاون رئیس جمهور گفت:. هیچ رئیس جمهور نشسته تا به حال انجام داده بود. هرگز. هیچ رئیس جمهوری جمهوریخواه این انجام داده است. هیچ دموکراتیک رئیس جمهور. ما تا به حال نژادپرستان و آنها وجود داشته است. آنها سعی کردم به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد. او یکی از اولین بار است که. آقای بایدن همچنین پیشنهاد کرد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از مسابقه به عنوان یک گوه برای منحرف کردن اذهان از خود نادرست از این بیماری همه گیر.

بسیاری از روسای جمهور — از جمله ملت را اول جورج واشنگتن متعلق به بردگان است.

رئیس جمهور وودرو ویلسون در این کشور 28 رئیس جمهور است که با داشتن نام خود را حذف شده از دانشگاه پرینستون را سیاست عمومی مدرسه پس از تظاهرات اخیر علیه نهادی نژادپرستی و خشونت پلیس.

ویلسون که به خدمت در اوایل قرن 20th, پشتیبانی تبعیض نژادی و اعمال آن در چندین آژانس های فدرال.

در جلسه بعد یکشنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به یک سوال در مورد آقای بایدن نظرات با اشاره به تلاشهای دولت خود عبور عدالت کیفری اصلاح قانون و گسترش فرصت های مناطق و همچنین به عنوان نرخ بیکاری پایین شماره برای گروه های اقلیت قبل از شیوع کروناویروس.

“من انجام داده ام بیشتر برای آمریکایی های سیاه و سفید از هر کسی با امکان استثنا از آبراهام لینکلن” رئیس جمهور گفت:.

“هیچ کس حتی نزدیک شده است”. کاترینا Pierson, مشاور ارشد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین در بیانیه ای گفت که هیچ کس نباید در سخنرانی های نژادی و عدالت از آقای جو بایدن.

آقای بایدن قول داده است که اگر انتخاب او آغاز خواهد شد پرداختن به نژادپرستی نهادی در 100 روز اول مصرف ،

این نخستین بار نیست که او پیشنهاد آقای تهمت اقدامات نژادپرستانه.

آقای بایدن ساخته شده است مبارزات انتخاباتی خود را در اطراف انتخابات در حال نبرد برای روح ملت و می گوید او احساس مجبور به اجرا برای رئيس جمهور پس از او را دیدم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به یک کشنده 2017 سفید supremacist حمله counterprotesters در Charlottesville, Virginia گفت: وجود برخی بسیار خوب مردم” در هر دو طرف.

زمانی که آقای ترامپ گفت: سال گذشته که چهار دموکراتیک congresswomen از رنگ باید به بازگشت به کشور خود آقای بایدن آن را به نام یک تخت نژادپرستانه حمله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>