جو بایدن با هشدار نسبت به دخالت خارجی در ایالات متحده نظرسنجی

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن روز دوشنبه گفت که او با قرار دادن روسیه و دیگر دولت های خارجی “بر اطلاع” که او را در عمل به شدت به عنوان رئیس جمهور برای مقابله با هر گونه دخالت در انتخابات آمریکا. در این بیانیه آمد ساعت پس از دموکراتیک رهبران جدید صادر و هشدار داد که کنگره به نظر می رسد هدف از دخالت خارجی در مبارزات انتخاباتی.

آقای بایدن در بیانیه ای گفت که او در امر درمان دخالت خارجی به عنوان “یک عمل خصمانه است که به طور قابل توجهی تحت تاثیر رابطه میان ایالات متحده و دخالت ملت و دولت است.” او انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای انجام نمی دهد به اندازه کافی در پاسخ به آمریکا و سازمان های اطلاعاتی’ ارزیابی که روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

همچنین بخوانید: هند-آمریکا رای مهم برای ‘میدان نبرد متحده می گوید DNC رئیس

“اگر هر قدرت خارجی بی پروا بخواهد به دخالت در دموکراسی ما من دریغ نکنید برای پاسخ به عنوان رئیس جمهور برای تحمیل قابل توجه و پایدار هزینه های” آقای بایدن گفت.

جدید آلارم را تمدید فوریت به نگرانی های که خارجی بازیگران می توان در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن رای و یا ایجاد گمراه کننده است. آقای بایدن هفته گذشته گفت که او تا به حال شروع به دریافت اطلاعات جلسات و هشدار داد که روسیه و چین و دیگر دشمنان در تلاش بودند برای تضعیف انتخابات ریاست جمهوری. آقای بایدن به هیچ مدرکی وجود ندارد اما او گفت که روسیه “هنوز درگیر” پس از سال 2016 و چین نیز در تلاش برای ایجاد شک و تردید در روند انتخابات.

در طول یک آنلاین جمع آوری کمک های دوشنبه شب آقای بایدن اضافه شده- “آن را به سختی بسیار وجود دارد من می توانم در مورد آن در حال حاضر به جز در مورد آن صحبت و افشای آن, اما آن است که یک نگرانی جدی است. آن است که واقعا یک نقض حاکمیت ملی ما.”

و در یک مصاحبه در MSNBCآقای بایدن گفت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه “می داند که منظور من چه می گویم.”

رهبران دموکراتیک گفت: در نامه ای به مدیر FBI کریستوفر Wray در روز دوشنبه است که آنها نگران هستند که کنگره به نظر می رسد هدف از “هماهنگ دخالت خارجی در مبارزات انتخاباتی” برای نفوذ 2020 انتخابات ریاست جمهوری. از آنها خواسته Wray برای همه اعضای طبقه بندی شده جلسه توجیهی در ماده قبل از اوت زنگ تفریح.

نامه ای از مجلس نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر و بالا دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته های حاوی جزئیات بیشتر در مورد تهدیدات هر چند که توصیف آنها به عنوان جدی و خاص است.

“ما به شدت نگران خاص که کنگره به نظر می رسد هدف هماهنگ دخالت خارجی در مبارزات انتخاباتی که به دنبال به شستن و تقویت دروغ به منظور نفوذ در کنگره فعالیت بحث های عمومی و انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر” نوشت پلوسی, شومر, خانه, هوش رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا و ویرجینیا ایالت و سناتور ” مارک وارنر نماینده دموکرات سنا هوش پنل.

کنگره رسمی آشنا با این نامه گفت که وجود یک ضمیمه طبقه بندی شده “برای اطمینان از روشن و بدون ابهام رکورد های ضد تهدیدات نگرانی است.” کسی که اعطا شد گمنامی برای توصیف محرمانه نامه گفت: ضمیمه تا حد زیادی ناشی از قوه مجریه خود گزارش دهی و تجزیه و تحلیل.

اف بی آی گفت: آن را تا به حال دریافت این نامه است اما نظر بیشتر.

در حالی که دموکراتها دقیق نگرانی شد معلوم نیست وجود داشته است نگرانی از آقای ترامپ انتخاب شد که روسیه تلاش های آمریکا برای ایجاد هرج و مرج ادامه دارد در سال 2020 انتخابات. 2016 تلاش شامل نرم دموکراتیک حساب های ایمیل در طول مبارزات نظامی روسیه به مقامات اطلاعاتی و پس از آن افشا شده توسط ویکی لیکس.

هوش مقامات گفت که هک-و-نشت عملیات با هدف کمک به آقای تهمت انتخابات ریاست جمهوری و آسیب رساندن به که خود را دموکراتیک حریف هیلاری کلینتون ، روس ها نیز استفاده می شود پنهان کمپین رسانه های اجتماعی برای گسترش اطلاعات غلط و پست با هدف تقسیم آمریکایی افکار عمومی. در پایان سابق مشاور ویژه رابرت مولر شارژ 25 روسیه اتباع خود را در نقش دخالت خارجی و نفوذ در طول مبارزات انتخاباتی.

‘یک دوره اصلاح’

دموکرات ها از جمله اعضای مجلس سنا هوش پنل ابراز نگرانی که در حال انجام جمهوریخواه پروب به آقای بایدن پسر شکارچی آقای بایدن و کار خود در اوکراین را تقویت روسی دروغ. که پروب است که توسط رهبری سنا امنیت داخلی و امور دولتی رئیس Ron Johnson, R-Wis.

در یک بیانیه جانسون سخنگوی Austin آلتنبورگ گفت: این کمیته کارکنان در حال حاضر درخواست و دریافت یک جلسه مطبوعاتی در دروغ و جانسون درخواست کرده بود یک جلسه اضافی در اعضای سطح.

در حالی که آقای بایدن انتقاد آقای ترامپ برای بازیگری به شدت بیشتر علیه روسیه تعهد خود که هوش خود را در جامعه خواهد گزارش “علنا و در موقع” در هر خارجی تلاش برای دخالت در انتخابات آمریکا همچنین به نظر می رسد به یک دوره اصلاح انواع به رویکرد دولت اوباما که منتظر ماه پس از هک دموکراتیک حساب های ایمیل در سال 2016 به ویژگی آنها را به مسکو.

مقامات بود تا تنها پس از یک داخلی دقیق بحث بیش از آنچه که باید بگویم. حتی زمانی که دولت انجام آن موضوع اکتبر 2016 بیانیه سرزنش روسیه برای هک آن را اشاره نمی کند و آقای پوتین با نام و نه تلاش مداوم برای تعیین اینکه آیا کرملین در انتخابات دخالت تلاش بودند هماهنگ بودن با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>