جوئل شوماخر کارگردان از “بتمن برای همیشه’, ‘باجه تلفن” می میرد در 80

جوئل شوماخر های التقاطی و بی پروایی نشان دادن فیلمساز که لباس پوشیدن نیویورک فروشگاه ویندوز قبل از چوپانی بچه بداخلاق و لوس بسته به صفحه نمایش بزرگ در “St. elmo’s Fire” و فرمان بتمن حق رای دادن به آن غریب ترین قلمرو در “بتمن برای همیشه” و “Batman & Robin درگذشت. او 80.

یک نماینده برای شوماخر گفت: فیلمساز درگذشت دوشنبه در نیویورک پس از یک yearlong نبرد با سرطان است.

بومی نیویورکر شوماخر برای اولین بار احساس در دنیای مد پس از حضور در مدرسه طراحی پارسونز و تزئینات Henri Bendel ویندوز. ورود خود را به فیلم در آمد برای اولین بار به عنوان یک طراح صحنه و لباس. شوماخر در لباس پوشیدن یک جفت از وودی آلن فیلم در 1970s- “داخلی” و “جای خواب.” او همچنین می گذراند فیلمنامه برای یک جفت از موزیکال “ویز” و “درخشش.”

به عنوان یک مدیر او خودش را به عنوان یک فیلمساز بزرگ استعداد اگر نه اغلب بررسی خوب در یک رشته از جریان اصلی فیلم در 80s و 90s. به مکرر سرخوردگی از منتقدان اما لذت از مخاطبان شوماخر سرگرمی مورد علاقه بیش از tastefulness — از جمله کسانی که بدنام نفسانی بتمن و رابین مناسب قابل مشاهده با نوک پستان —و او را با افتخار.

“یک فیلم, که در یک فیلم و تئاتر اجرا می شود که در 2, 4, 6, 8 و 10 و هیچ کس در مخاطبان وقتی که فیلم اجرا می شود —نقطه چیست؟” شوماخر پس از گفته های چارلی رز.

موفقیت اولین ضربه “St. elmo’s Fire” با راب لاو دمی مور, امیلیو استوز و Ally Sheedy نه تنها کمک به ایجاد یک نام برای بچه بداخلاق و لوس بسته شده اما شوماخر در تقاضا در هالیوود است. او به دنبال آن با سال 1987 را “پسران گمشده” با بازی Jason Patric, Corey Haim, Kiefer Sutherland و کوری فلدمن. یک خون آشام, ترسناک, کمدی, آن را به یک تیره, معاصر, نمایش همیشگی دوران نوجوانی از “پیتر پن.”

شوماخر گاهی پشیمان است که او نقش مهمی در عمل بالا بردن شهرت خود را در ستاره های جوان و “دو Coreys.” قبل از مرگ در سال 2010 Haim دچار اعتیاد به مواد مخدر و گفت: او تجاوز جنسی در صنعت فیلم. فلدمن در دوشنبه بازگو در توییتر تلاش کوکائین در “پسران گمشده” به عنوان یک 16 ساله. زمانی که شوماخر پیدا فلدمن گفت: شوماخر به طور موقت او را اخراج.

“او تلاش برای جلوگیری از تبار من گفت:” فلدمن که در ادامه به مبارزه با مواد مخدر است.

شوماخر پس از آن ساخته شده “Flatliners” در مورد وسواس مرضی دانشجویان پزشکی و یک جفت از جان گریشام سازگاری در “مشتری” و “زمانی برای کشتن.” “سقوط” با بازی مایکل داگلاس به عنوان یک لس آنجلس مردی که خشم از دقیقه هر روز تعاملات پیوسته ایجاد شده در خشونت بود و شاید خود را بیشتر تحسین منتقدان فیلم, هر چند آن توصیفاتی از اقلیت ها —به خصوص کره ای بقال — از شروع به شدت مورد بحث است.

در آن سالگرد 25 مارس ولف از لا هفتگی نوشت که آن را “همچنان یکی از هالیوود بیشتر آشکار و در عین حال از نظر اخلاقی پیچیده توصیفاتی مدرن سفید-قربانی روایت یکی دو ستایش و ناسزا توسط راست افراطی.”

این slickness از این تولیدات کمک شوماخر به ارث می برند DC جهان از تیم برتون. در شوماخر دست بتمن دریافت شعله ور تعمیرات اساسی که منجر به دو نفر از حق رای دادن را بیشتر کارتونی فیلم در سال 1995 به “بتمن برای همیشه” و در سال 1997 “Batman & Robin.” برای اولین بار بود که یک جعبه سر و صدا اما دوم fizzled باقی می ماند و اغلب به یاد آن بدنام مناسب.

“آن را مانند من تا به حال به قتل یک نوزاد” شوماخر گفته معاون پاسخ به “Batman & Robin.” در عین حال آن را نیز توسعه داده است یک فرقه کوچک زیر برای کسانی که ترجیح می دهند نقطه مقابل کریستوفر نولان را بیشتر تیره و تار فیلم بتمن.

“او را دیدم عمیق تر چیزهایی که در من نسبت به بسیاری از و او زندگی زیبا و خلاق و قهرمانانه زندگی” گفت: Jim Carrey, که بازی لغز در “بتمن برای همیشه.” “من سپاسگزار به او بود به عنوان یک دوست.”

شوماخر به دنیا آمد و در اوت. 29, سال 1939 به فرانسیس و ماریان شوماخر بود مطرح شده در کوئینز توسط مادر خود پس از پدر او فوت کرد زمانی که او چهار سال. به عنوان یک جوان او به سرعت تبدیل شد ادغام در این شهر شب زنده داری.

“خیابان و پرورش” شوماخر گفت: کرکس در اوایل این سال است. “شما می تواند سوار دوچرخه خود را بیش از 59 خیابان پل پس از آن. بنابراین من سوار دوچرخه من در همه جا. من در منهتن در همه زمان ها و همه بیش از کوئینز. اگر شما یک بچه در یک دوچرخه هر چیزی می تواند اتفاق می افتد و شکارچیان آمده از چوب my God. من نگاه کرد اما من نبود.”

شوماخر را اغلب می گویند او خوش شانس بود که جان سالم به در ’60s در همه. او عادات مایع Methadrine اسید ، از مدتها قبل از بسیاری در هالیوود شوماخر ثابت دوستداران خود را در “دو رقمی هزار نفر است.” او گرم و gossipy اهدا اینکه شوماخر گفت: “هرگز بوسید و گفت: در مورد کسی که به من می دهد به نفع های تخت با من.”

“من اصلا نمی خواهم در مورد آن صحبت من فقط آن را باور نمی کنید مسائل” شوماخر گفت: تمایلات جنسی خود در سال 2000 در مصاحبه با تیوی نگهبان. “من و زندگی من زندگی بسیار آشکارا. شروع کردم به نوشیدن در نه. من شروع به انجام مواد مخدر در سنین نوجوانی. شروع کردم به سیگار کشیدن در 10 و من آغاز شده در 11. بنابراین من مخفی نیست هر چیزی. اما من کاملا و به طور کامل در برابر labels.”

پس از “بتمن و رابین” شوماخر رو به کاهش بودجه پلیسی- “8mm” نیکلاس کیج; “Flawless” با رابرت دنیرو; “باجه تلفن” با بازی کالین فارل. شوماخر پشت آغاز بسیاری از مشاغل به Farrell اولین نقش رهبری در سال 2000 “Tigerland.” در سال 2004 او در اندرو لوید وبر “شبح اپرا” در اواخر پر زرق و برق شکوفا که در ترکیب شوماخر شاید با خود برادوی معادل آن در عینک-ساخت وبر. اخیرا او کارگردانی دو قسمت از Netflix بکشد “خانه از کارت” در سال 2013.

در آخرین مصاحبه با کرکس, شوماخر منعکس شده نشان می دهد در لندن گالری ملی در حال حاضر بسیار مورد توجه آثار جیمز مک نیل ویسلر و جان سینگر سارجنت.

“آنها درخشان چیزی. درست در کنار آنها بر روی دیوار قاب درست در کنار نقاشی بودند همه خود را وحشتناک بررسی” گفت: شوماخر. “چه کسی به یاد این بررسی؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>