John Lewis, شیر از حقوق مدنی و کنگره می میرد در 80

نماینده ایالات متحده جان لوییس یکی از پیشگامان جنبش حقوق مدنی و عضو U. s. House of نمایندگان مرده است مجلس نانسی پلوسی گفت: در روز شنبه.

لوئیس یک نماینده کنگره از آتلانتا که اعلام کرده بود در ماه دسامبر است که او تا به حال پیشرفته سرطان لوزالمعده شد 80.

“جان لوییس بود titan جنبش حقوق مدنی که نیکویی و ایمان و شجاعت تبدیل ملت ما از تعیین که با او ملاقات تبعیض در ناهار شمارنده و آزادی سواری به شجاعت او نشان داد به عنوان یک مرد جوان رو به پایین خشونت و مرگ در ادموند Pettus پل اخلاقی و رهبری او را به کنگره برای بیش از 30 سال” خانم پلوسی در بیانیه ای گفت.

“در کنگره John Lewis احترام بود و معشوق در دو طرف راهرو و هر دو طرف از کاپیتول. همه ما با فروتنی به تماس با کنگره لوئیس یک همکار و دل شکسته با عبور خود را,” او گفت:.

لوئیس نگه داشته تا مبارزه برای حقوق مدنی تا پایان عمر خود را. او ساخته شده او در آخرین حضور عمومی در ماه ژوئن به عنوان اعتراض برای عدالت نژادی جاروب ایالات متحده و جهان است.

با استفاده از یک عصا راه می رفت با واشنگتن شهردار موریل Bowser خود در یک خیابان با کاخ سفید که Bowser خود تا به حال فقط تغییر نام Black Lives Matter پلازا که فقط اختصاص داده شده با رنگ زرد نقاشی دیواری — به اندازه کافی بزرگ دیده می شود از فضا — خواندن “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

ادای احترامات به سرعت شروع به ریختن از دیگر سیاستمداران است.

“جان لوئیس بود یک آیکون که مبارزه با هر اونس بودن خود را برای پیشبرد علت حقوق مدنی برای همه آمریکایی ها گفت:” سناتور کامالا هریس, اولین آمریکایی آفریقایی به نمایندگی از ایالت کالیفرنیا در سنای آمریکا در توییتر. “من ویران شده ام برای خود و خانواده و دوستان و کارکنان و همه کسانی که زندگی او را لمس کرد.

سناتور الیزابت وارن در توئیتر نوشت: “جان لوئیس بود یک قهرمان واقعی آمریکا و قطب نمای اخلاقی ملت ما. ممکن است شجاعت و اعتقاد راسخ به زندگی می کنند در همه ما به عنوان ما همچنان به خوبی ایجاد مشکل برای عدالت و فرصت است.”

ما وجدان او griot از این عصر مدرن یکی را دیدم که از آن نفرت جنگیدند اما همیشه به سمت نور گفت: Stacey آبرامز دموکراتیک فعال و بنیانگذار مبارزه عادلانه رای گیری گروه حقوق در لوئیس در ایالت جورجیا. “و هرگز او غبطه خوردن های زیبایی آن است. من او را دوست داشتم و او را از دست ندهید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>