‘John Wick’, ‘چاقو’ و ‘بمب’ در میان فیلم بخشی از Lionsgate بازی

شده است وجود دارد قابل توجه تقاضا برای محتوای حق بیمه به تازگی به لطف قارچ محبوبیت بیش از حد بالا (OTT) خدمات. فضای آنلاین اگر هر چیزی است شلوغ با یک سرریز از مطالب جدید اطلاعیه که از بالا OTT بازیکنان گذشت هر روز. Lions Gate Entertainment Corporation آخرین به پیوستن به ارابه موسیقی با خود, حق بیمه, جریان, خدمات, Lionsgate بازی.

جهانی تولید و توزیع شرکت دارای سه حوزه کلیدی; Lionsgate Films, که نظارت بر تولید بیش از 20-25 فیلم یک سال; Lionsgate Television است که تولید فیلمهای اصل مانند Orange Is The New Black, اسپارتاکوس و Mad Men به نام چند و Starz شبکه توزیع فرعی است که سهام در بیش از 17 کانال در ایالات متحده است. این شرکت راه اندازی شد Lionsgate بازی در ماه اوت گذشته در هند از طریق Starz است که در حال حاضر وارد همکاری با Jio فیبر است. “ایده این است که مطمئن شوید که ما یک توزیع گسترده. هند یک بازار مهم برای ما در سطح جهان است. اما بازار در اینجا این است که پیچیده در نظر توزیع. به همین دلیل ما می خواستیم برای به حداکثر رساندن دید ما می گوید:” Rohit جین, مدیر عامل, Lionsgate جنوب آسیا است.

Rohit Jain , Managing Director, Lionsgate South Asia

اتفاقا ما صحبت می کنند به Rohit تنها چند ساعت قبل از اعلام Jio تلویزیون+ مجازی تکیه سالانه مجمع عمومی در تاریخ 15 ژوئیه که در آن Akash Ambani به طور رسمی گفت که به زودی به راه اندازی Jio تلویزیون+ نمایشگاه نشانه ای در پشتیبانی از 12 OTT برنامه های.

وجود ندارد بسیاری از تفاوت بین Lionsgate بازی و جریان غول مانند Netflix و آمازون نخست تصویری یا دیزنی+ Hotstar, با توجه به مدل کسب و کار خود. تنها تفاوت این است که خدمات جریان وارد شده به مخابرات بدون مشارکت مستقیم B2C (business to customer) نرم افزار است. “محتوای ما به طور معمول برای بزرگسالان جوان در گروه سنی 20-45. تمرکز بیشتر بر روی تولید شهری مرزی-پلیسی. بنابراین ما به مراتب خاص تر در مورد مخاطبان ما بر خلاف Netflix بکشد و یا نخست” او می گوید و اضافه میکند: “تنها ما OTT خدمات در دسترس به Jio فیبر و دیگر شرکت های مخابراتی است که هنوز هم یک لایه از فیلم [از جمله فیلم هایی مانند John Wick, بمب و چاقو را].”

اما چه اتفاقی می افتد به موجود میراث معاملات Lionsgate-حمایت محتوای موجود در سراسر جریان سیستم عامل — هنگامی که خدمات جریان می رود آنلاین ؟ “در طی دو یا سه سال ما بدست از بسیاری از معاملات. و ما در حال صحبت کردن در مورد یک کتابخانه از 20 یا 30 فیلم که باز کردن بیش از یک دوره از زمان,” او می گوید و اضافه میکند: “مهم تر از همه ما فیلم های جدید را نشان می دهد و تنها در دسترس خواهد بود در Lionsgate بازی است.”

این شرکت تمرکز با توجه به Rohit تر خواهد شد در محل با توجه به ادامه تقاضا برای مطالب انگلیسی. “ما در یک کشور است که دوست دارد به تماشای زبان انگلیسی, مطالب لزوما در زبان انگلیسی است. ما سرمایه گذاری کرده ایم یک مقدار عظیم برای دوبله به مطالب ما در دسترس در زبان های منطقه ای” او می افزاید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>