جانی واکر ویسکی به فروش می رسد در کاغذ بطری از سال آینده

جانی واکر ویسکی اسکاچ در دسترس خواهد بود در پلاستیک-رایگان بطری از اوایل 2021, Diageo Plc گفت: روز دوشنبه به عنوان بزرگترین ارواح ساز رمپ تا تلاش ها برای مقابله با زباله های پلاستیکی.

جدید بطری توسعه یافته در همکاری با سرمایه گذاری شرکت مدیریت Pilot Lite خواهد بود ساخته شده از خمیر چوب است که مطابق با درجه مواد غذایی استاندارد و به طور کامل قابل بازیافت گینس و Tanqueray جین ساز گفت.

Diageo و خلبان Lite راه اندازی یک بسته بندی پایدار شرکت به نام Pulpex با مسئولیت محدود به منظور توسعه کاغذ بطری و همکاری در تحقیق و توسعه است.

Pulpex نیز ایجاد خواهد شد مارک کاغذ-بطری در غیر رقابت دسته ها برای شرکت ها از جمله لیپتون تیم ساز Unilever, Plc و نوشابه ساز شرکت پپسی که همچنین انتظار می رود برای راه اندازی در سال آینده.

مصرف کننده محصول شرکت های زیر افزایش نظارت برای میزان پلاستیک استفاده از آنها در بسته بندی مواد غذایی و سایر آیتم های خانگی. در اروپا به عنوان مثال 8.2 میلیون تن پلاستیک مورد استفاده قرار گرفت برای بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی در سال 2018 با توجه به ING تحلیلگران.

Diageo با استفاده از کمتر از 5 درصد از پلاستیک در کل آن بسته بندی, اما همراه با Unilever و PepsiCo, تعیین اهداف برای کاهش و بازیافت پلاستیک در بسته بندی خود را به عنوان بخشی از سازمان ملل متحد در اهداف توسعه پایدار برنامه تا سال 2025.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *