جانی دپ با توجه به بسته بندی کردن شواهد در افترا محاکمه در برابر تلخیص

جانی دپ تنظیم شده است برای قرار دادن تا خود شواهد جمعه در مورد تهمت علیه یک روزنامه زرد که او را متهم کرد از نظر جسمی سوء استفاده از همسر سابق خود, Amber Heard.

در سه روز شاهد جعبه در دادگاه عالی دپ توصیف کرده است فرار رابطه است که تبار به جیغ مسابقات که گاهی اوقات تبدیل فیزیکی. اما او را به شدت رد کرده ضربه شنیده و او را متهم تدوین یک پرونده جعلی ادعا می کند در برابر او به عنوان یک “سیاست بیمه.”

این ستاره هالیوود است تحت پیگرد گروه اخبار روزنامه ها, ناشر خورشید و کاغذ سردبیر اجرایی دن Wootton, بیش از یک مارس 2018 مقاله که او را به نام “wife-beater.”

دپ, 57, و, شنیده, 34, ملاقات در مجموعه ای از 2011 کمدی “The Rum Diary” و ازدواج در لس آنجلس در ماه فوریه 2015. شنیده می شود یک مدل و بازیگر برای ثبت طلاق سال بعد به دست آمده و یک سفارش محدود در برابر دپ در زمینه سوء استفاده های داخلی. طلاق نهایی شد در سال 2017.

خورشید دفاعی متکی بر یک در مجموع 14 اتهامات شنیده دپ خشونت بین 2013 و 2016. او به شدت تکذیب همه آنها.

تحت بازجویی توسط خورشید وکیل ساشا Wass, دپ است به تصویر کشیده پر سر و صدا رابطه با شنیده می شود در طول یک دوره زمانی که او در تلاش بود به ضربه مواد مخدر و الکل و گاهی lapsing.

دپ را رد کرده است شنیده ادعای او حمله و او در حالی که تحت تاثیر الکل و مواد مخدر در تنظیمات از جمله جزیره خصوصی در باهاما یک خانه اجاره ای در استرالیا و زن و شوهر را لوس آنجلس پنت هاوس.

آفتاب وکیل متهم است که در طول مبارزه در پنت هاوس در دسامبر 2015 دپ سطل آشغال شنیده کمد لباس انداخت تنگ در او سیلی او کشیده و او را با مو و headbutted او باعث دو چشمان سیاه.

وکیل گفت دپ بود “در غیرقابل کنترل خشم” و “جیغ شما بودند و قصد کشتن او.”

دپ ادعا شنیده شد متجاوز و او تنها سعی در مهار او “برای متوقف کردن او آور و مشت زدن به من.” او اذعان کرد که ممکن است او سر butted اما تنها حادثه را تکذیب کرد و باعث آسیب.

دپ نیز رد شنیده ادعا می کنند که او در معرض خود را به “سه روز مصیبت از ضرب و جرح” در مارس 2015 در استرالیا که در آن دپ ظاهر شد به عنوان سروان. جک اسپارو در پنجمین “دزدان دریایی کارائیب” فیلم است.

دپ متهم شنیده قطع نوک انگشتان خود را با پرتاب یک بطری ودکا در او. او را انکار می کند که در اتاق که رقمی قطع شده بود.

با توجه به شنیده دپ snorted به کوکائین swigged Jack Daniels از بطری, شکست, بطری فریاد زد: شنیده شکست سر خود را در برابر یک یخچال انداخت او را در برابر یک میز پینگ پنگ و شکست یک پنجره.

“اینها ساختگی” او گفت:.

دپ, اذعان کرده است در دادگاه که او ممکن است انجام داده اند چیزهایی که او نمی تواند به یاد داشته باشید در حالی که او تحت تاثیر الکل و مواد مخدر. اما او را تکذیب کردند او می توانست جسمی سوء استفاده و به یاد داشته باشید آن است.

“وجود دارد خاموشی, مطمئن, اما در هر خاموشی وجود دارد قطعه از حافظه” دپ گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>