جانی دپ در انگلستان تلخیص در دادگاه نبرد بیش از ‘همسر شخص برتر از اقران ادعای

جانی دپ آغاز می شود اقدام قانونی علیه یک تلخیص روز سه شنبه در یک مورد است که به احتمال زیاد به حفر کردن به زندگی خصوصی این ستاره هالیوود, همسر سابق او Amber Heard بازیگر و تعدادی دیگر از چهره شناخته شده.

دپ 57 ساله ستاره “دزدان دریایی کارائیب” فیلم suing خورشید ناشر, اخبار, گروه روزنامه و سردبیر اجرایی دن Wootton, برای افترا بیش از یک مقاله Wootton نوشت: در سال 2018 تماس او را “همسر شخص برتر از اقران”.

مورد آن شنیده خواهد شد در لندن بالا دادگاه تنظیم شده است به مدت سه هفته و هر دو از بازیگران انتظار می رود به شواهد.

این زن و شوهر را در این مجموعه از سال 2011 فیلم “The Rum Diary” و ازدواج در ماه فوریه 2015. اما او برای ثبت طلاق تنها پس از 15 ماه و روز بعد به دست آمده یک سفارش محدود در برابر او. او را متهم او را از سوء استفاده فیزیکی در طول رابطه خود اتهامات او را رد می کند.

خود را طلاق نهایی در سال 2017 زمانی که سفارش محدود اخراج شد و دپ موافقت به پرداخت او قبلا اعلام مبلغ 7 میلیون دلار بود.

هفته گذشته خورشید شکست خورده در یک پیشنهاد به مورد تهمت پرتاب با وجود قاضی نتیجه رسید که دپ تا به حال به طور کامل پیروی با حکم دادگاه و با تهیه اطلاعات از تلفن همراه متون به دستیار او که کاغذ را قانونی تیم گفت: با اشاره به دست آوردن مواد مخدر برای بازیگر.

قاضی اندرو نیکول همچنین حکم داد که شنیده است که انتظار می رود برای حضور در دادگاه می تواند در دادگاه به شنیدن شوهر سابق او شهادت است.

در قضاوت Nicol گفت: خورشید را با تکیه بر اظهارات شاهدان از شنیده و دیگران استدلال می کنند که داستان آن واقعی بودند.

“در این مقالات آن است که گفت: متهمان متهم مدعی متعدد اعمال خشونت فیزیکی علیه Ms شنیده می شود که برخی از آنها ادعا شده است این مقالات گفت: قرار Ms شنیده در ترس از زندگی خود” Nicol گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>