‘Jojo خرگوش’, ‘تاریکی’ و ‘Bulbbul’ در میان Ritu Varma انتخاب برای OTT مشاهده

“وجود دارد برخی از روزهای خوب و برخی از این” Ritu Varma می گوید در حالی که صحبت کردن در مورد خانه نشین در طول همه گیر به عنوان به طور منظم فیلم عکسبرداری از برنامه های در حال نامشخص در چند ماه آینده. او تا به حال یک شروع عالی برای سال با فیلم تامیل Kannum Kannum Kollaiyadithaal (Kanulu Kanulu Dochayante در تلوگو) بوده و به دنبال به جلو به کار کردن در چهار فیلم جدید. همه که صبر کنید. او با استفاده از lockdown برای گرفتن در فیلم را نشان می دهد و در سیستم عامل های دیجیتال و در اینجا او توصیه.

جوجو خرگوش

‘Jojo Rabbit’, ‘Dark’ and ‘Bulbbul’ among Ritu Varma’s choices for OTT viewing

من خیلی در مورد شنیده بود Taika Waititi فیلم از دوستان من اما نتونست به تماشای آن را در تئاتر. من عاشق این ایده که در آن داستان ساخته شد — از Jojo کشف که او مادر است که محافظت از یک دختر یهودی که باعث می شود او سوال نازی آرمان و دوست خیالی در خطوط هیتلر. من کشیده شد به جهت اجرای برنامه و چگونه آن را ساخته شده یک تقلید مسخره امیز از نازی نفرت نسبت به یهودیان.

تیره

‘Jojo Rabbit’, ‘Dark’ and ‘Bulbbul’ among Ritu Varma’s choices for OTT viewing

من به تماشای فصل 1 و 2 و فقط شروع فصل 3. نوشتن مرا شگفت زده چگونه آن را ساخته شده بر روی یک مفهوم جالب و به بررسی امکانات کرمچاله زمان سفر و این باعث می شود شما فکر می کنم. برخی از سری می توان به تماشای معمولی نه این یکی. شما از دست یک لحظه و شما از دست دادن چیزی در داستان است.

هالیوود

‘Jojo Rabbit’, ‘Dark’ and ‘Bulbbul’ among Ritu Varma’s choices for OTT viewing

من یک چیز برای دوره نشان می دهد و فیلم. هالیوود ارائه نه چندان خوب از طرف صنعت و به آرامی نشان می دهد که سفرهای متنوع مردم در هالیوود و آنچه در آن طول می کشد آنها را به آن را که منجر به جایزه اسکار برنده است. من فکر می کنم هر کسی که در زمینه سرگرمی از جمله من که رفته است در برابر هنجار خواهد مربوط به آن را در راه خود را.

صحبت از دوره تنظیمات من هم دوست داشتم آفرین خانم Maisel و فیلم زنان کوچک. من به خصوص با دختر (Jo مارس) سرسختی به دنبال رویاهای خود را.

Bulbbul

‘Jojo Rabbit’, ‘Dark’ and ‘Bulbbul’ among Ritu Varma’s choices for OTT viewing

این یکی دیگر از فیلم در یک دوره تنظیم — Bengal Presidency از 1880s — که من دوست داشتم ، این داستان نشان می دهد آسیب است که غرور و ناامنی می توانید به یک رابطه ظلم و ستم به زن می رود و از طریق او چگونه حاصل از آن است. فوقالعاده عنصر در آن باعث می شود آن را جالب بیش از حد. من به تماشای Bulbbul با مادر من و او هم آن را دوست داشت. داستان و جهت و اجرای تمام شده آن را جالب دیده بان.

پرندگان شکاری

‘Jojo Rabbit’, ‘Dark’ and ‘Bulbbul’ among Ritu Varma’s choices for OTT viewing

من مطمئن هستم که اگر بسیاری از مردم را انتخاب کنید این فیلم اما من دوست داشتم که چگونه آن را نشان داد قدرت در یک شیوه ای سرگرم کننده. در خیالی از شهرستان Gotham, فیلم, مراکز اطراف دمدمی و سرگرم کننده شخصیت Harley Quinn و مارگوت رابی ناخن های آن است. من دوست دارم به تصویب چنین هتاک شخصیت برخی از روز.

ما خیلی دوست دارم به می دانم که چگونه شما مشغول نگه داشتن در خانه. به ما بگویید چه شما در حال تماشای در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>