‘Jojo خرگوش’ نقد و بررسی فیلم: خرگوش هیتلر

ظاهرا خاخام استفاده از نتایج حاصل از ختنه به عنوان شمع; یهودیان پوسته پوسته زیرا یک مرد از نژاد جفت با ماهی. آنها شاخ و می تواند به عنوان خوانده شده ذهن و بدترین بدترین. که مضحک ضد سامی زباله که نازی ها انتشار در Jojo خرگوش. این خنده دار است شکی نیست اما در خط با میزان نهفته است کسانی که در قدرت می تواند تحت تاثیر قرار دادن بر شکننده ذهن. با فیلم جدید خود, نیوزیلند عزیزم مدیر Taika Waititi (Thor Ragnarok, آنچه ما در سایه و شکار برای Wilderpeople) قطعی ثابت می کند که کمدی یک ابزار قدرتمند است که می تواند روشن و satirise یک مسئله پیچیده مانند عدم تحمل. بر اساس کریستین Leunens کتاب Caging آسمان, Jojo, خرگوش , خنده دار است, poking بی رحم در آدولف هیتلر و فاشیسم است.

جوجو خرگوش

  • کارگردان: Taika Waititi
  • بازیگران: Roman گریفین دیویس Thomasin مکنزی, Taika Waititi, Rebel Wilson, Stephen Merchant, Alfie Allen, Sam Rockwell, اسکارلت یوهانسون
  • داستان: ده سال از جوجو در ایمان نازیسم متزلزل است زمانی که او در دیدار یهودی السا که harboured ،

این جان کندن پایان جنگ جهانی دوم و ده سال یوهانس ‘Jojo’ Betzler (روم گریفین Davis) است overzealous در مورد میهن پرستی به نژاد آریایی. بخشی از جوانان نازی ها از او خرج می کند روز خود را با دیگر جوان فاشیست او مادر دوست داشتنی رویز (اسکارلت جوهانسون) و یک دوست خیالی نسخه آدولف هیتلر (Waititi). پس از اینکه مورد آزار واقع شدند به دلیل عدم توانایی خود را به قتل خرگوش شخصیت جوان است که با نام مستعار جوجو خرگوش. خجالت او به طور تصادفی از مجموعه یک نارنجک دستی بر روی خود است. مجروح و يا دوران نقاهت پس از زخم های خود از جمله یک لنگی — “این تنها لطمه می زند 80% بنابراین من تقریبا بهتر” — Jojo می یابد یک دختر یهودی السا پنهان در داخل دیوار در خانه. تلاش برای رفیع ادبی نتایج یک کتاب با عنوان Yoo-هو, یهودی — او بازجویی از او به سند راه یهودی که منجر به برخی از comically فجيع آیات.

با یک سخاوتمندانه هرگز بلاعوض, دانش سطحی از تلون مزاج و طنز در سراسر Waititi را روایت unravels به عنوان یکپارچه به عنوان شل نگه دارید که نازیسم بر جوجو. به عنوان خیالی هیتلر Waititi است در پوست خود: بازی احمقانه کشیدن چهره و صحبت بی معنی است. خود را به عنوان رستگاری قوس گستراند جوجو در صداقت و بی گناهی باقی می ماند تزلزل زیبا و اسیر توسط مدیر. به عنوان روزی, جوهانسون می دهد و در عین حال یکی دیگر از عملکرد درخشان سال بعد از ازدواج داستان. او مادری عشق و محبت است آنقدر قابل لمس است که آن را تقریبا به یک قلب گرم شدن ببرن. اما برنده روشن از Jojo خرگوش است Waititi توانایی ترجمه پوچی از قدرت گرسنه. کردن توجه داشته باشید که طولانی heil-Hitlering صحنه مربوط به گشتاپو با یک آسمان خراش بلند Stephen Merchant و beatifically بدخواه لبخند می زند.

Waititi در جنگ جهانی دوم است sanitised با صرف یک نگاه اجمالی از جنایات مرتکب شده بر آلمان مردم است. اما تهاجمی توصیفاتی از خشونت و خشونت به تنهایی نمی تواند انتقال وحشت و درد فاجعه است. در استفاده از کمدی کارگردان تله فریب است که فقط در مورد به اندازه کافی فریبنده به اوج دزدکی حرکت کردن اما قبل از شما آن را بدانید شما به طور کامل سرمایه گذاری. به طوری که آن را به کسی که واقعا بی عاطفه باقی می ماند بی حرکت. امیدوارم وجود دارد بیش از حد بسیاری از کسانی که پس از ما در پرتگاه از تاریخ خود را تکرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر