‘جوکر’ ستاره Joaquin Phoenix تماس از صنعت فیلم ‘سیستمیک نژادپرستی’ در بفتا

بازیگر Joaquin Phoenix هدفمند انگلیسی آکادمی فیلم و تلویزیون برای مشرف “مردم از رنگ” در آن نامزد خواست که در صنعت به از بین بردن یک سیستم “ظلم” در بافتا سخنرانی.

بازیگر برنده بهترین بازیگر بافتا برای تجسم خود را در نقش عنوان در Joker, گفت که او احساس “تضاد” دریافت این جایزه به عنوان بسیاری از او را مستحق همکار بازیگران ندارد که همان امتیاز است.

 

“من فکر می کنم که ما ارسال یک پیام بسیار روشنی به مردم از رنگ است که شما به اینجا خوش آمدید. من فکر می کنم که این پیام است که ما در حال ارسال به افرادی که کمک زیادی به ما متوسط و صنعت ما و در راه است که ما از سود او گفت:” به روی صحنه در رویال آلبرت هال.

هر دو انگلیسی, آکادمی فیلم و تلویزیون و Academy of Motion Pictures هنر و علوم انتقادهای عدم نمایندگی و تنوع بعد از نامزدهای اعلام شد.

سرپرست ردههای تا به حال خاموش کردن مردم از رنگ در حالی که زنان مدیران به رسمیت شناخته شد در کارگردانی بخش.

“من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد یک جزوه و یا درمان ترجیحی هر چند این چیزی است که ما خودمان را در هر سال است. من فکر می کنم مردم فقط می خواهم به اذعان قدردانی و احترام برای کار خود را. این است که نه خود صالح محکومیت چون من شرمنده می گویند که من بخشی از مشکل” ققنوس گفت.

تماس خود را “بخشی از مشکل” 45 ساله بازیگر گفت: بیش از ایجاد یک کار متنوع محیط زیست, این موضوع در دست بود در مورد درک “نژادپرستی نظاممند”.

“من انجام داده اند همه چیز را در قدرت من به اطمینان حاصل شود که مجموعه من کار بر روی در حال فراگیر, اما من فکر می کنم آن را بیش از فقط با داشتن مجموعه که چند فرهنگی. ما باید به کار سخت را به واقعا درک نژادپرستی نظاممند.

“من فکر می کنم آن است که تعهد به مردم است که باید ایجاد و تداوم و بهره مندی از یک سیستم از ظلم و ستم به آنهایی که از بین بردن آن است. به طوری که در ما,” او گفت:.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر