نشاط یوسف نخست متهم در Koodathayi سریال, پرونده قتل, تلاش خودکشی در داخل کالیکوت زندان

نشاط یوسف نخست متهم در Koodathayi سریال, پرونده قتل بستری شد کالیکوت کالج پزشکی بیمارستان پس از او اقدام به خودکشی در کالیکوت منطقه زندان در اوایل روز پنج شنبه.

کالج پزشکی منابع گفت: او را به بیمارستان حدود 5.30 صبح با خونریزی زخم در مچ دست چپ بود که بنا به گزارش ها ناشی از یک ابزار نوک تیز.

یک زندان گزارش این حادثه در ساعت 5 به گفته مقامات زندان بدون اشیاء نوک تیز مانند تیغه داشت در داخل سلول. او باعث آسیب توسط گاز گرفتن مچ دست خود کردند.

 

کالج پزشکی مقامات تایید کرد که آسیب جدی نیست در طبیعت است. اما جزئی عروقی عمل جراحی مورد نیاز خواهد بود برای رفع این آسیب رگ های خونی آنها گفت.

پس از این حادثه پلیس با تشدید نظارت اقدامات در داخل زندان است. به گفته آنها با نشاط نشان داده است تمایل به خودکشی در اوایل بیش از حد در طول دوره رسیدگی به Koodathayi پرونده قتل. در زمان او پلیس بازداشت او شده بود و تحت نظارت آنها گفت.

با نشاط بود و ذهنی آشفته پس از او رد شد به قید وثیقه در تمام شش قتل از موارد که در آن او نخست متهم کرده است. حتی پس از تسلیم اتهام ورق با تحقیقات ویژه تیم در تمام شش مورد او سعی کرده بود به امن وثیقه که توسط دادگاه رد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>