جس Buttler به حراج نهایی جام جهانی پیراهن برای بیمارستان تجدید نظر

جس Buttler است مزایده پیراهن میپوشید در سال گذشته چشمگیر نهایی جام جهانی پیروزی در حمایت از بيمارستان درمان coronavirus.

29-در سال wicketkeeper/رودخانه نقش کلیدی در انگلستان خطر ناک شکست نیوزیلند در خداوند در ماه جولای به ثمر پنجاه پنبه حلاجی شده در فوق و پس از آن در حال اجرا مارتین Guptill کردن آخرین توپ بازی.

در رسانه های اجتماعی تصویری ارسال شده در روز سه شنبه 29 ساله گفت که او خواهد بود ارسال پیراهن امضا شده توسط تمام اعضای جام جهانی-پیروزی تیم ملی در eBay.

تمام درآمد حاصل خواهد شد به سلطنتی Brompton و Harefield بیمارستان خیریه.

“همانطور که همه ما می دانیم و بیمارستان و پزشکان و پرستاران و بیمه خدمات درمانی در حال انجام کاملا یک کار باور نکردنی در لحظه” Buttler گفت.

“و در هفته ها و ماه برای آمدن آنها در حال رفتن به نیاز به حمایت از ما و حتی بیشتر.

“هفته گذشته سلطنتی Brompton و Harefield بیمارستان خیریه راه اندازی یک درخواست اضطراری برای ارائه به نجات تجهیزات برای کسانی که دو بیمارستان, متخصص ريه و قلب در شرایط آماده سازی برای COVID-19 شیوع.

“برای کمک به خود را با جمع آوری کمک های مردمی تلاش من برای رفتن به اهدای این پیراهن که روی پیراهن من عینک در جام جهانی را در سال گذشته امضا شده توسط تمام بازیکنان بودند که اعضای تیم ملی.”

انگلیسی, تلویزیون, شخصیت, Piers Morgan ارائه پیشنهاد از 10000 پوند ($12,422) اما ارزش این پیراهن بود به زودی تصویب £12,000 خوانده شده را علامت.

جیرجیرک مشترک با بسیاری از ورزش دیده است آن ثابت برنامه را به یک مرتعش توقف با گسترش جهانی coronavirus.

Buttler بود در انگلستان تور سریلانکا که به تازگی رها شده در طول گرم کردن بازی بود و با توجه به بازی در سودآور هندی لیگ برتر Twenty20 رویداد که به تعویق افتاده است حداقل تا 15 آوریل است.

وجود خواهد داشت هیچ کریکت در انگلستان تا 28 ماه مه در اولین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید