شادی و غم و اندوه: چگونه جهان واکنش نشان داد و در مبارزه با تروریسم در اروپا بعد

بریتانیا چپ اتحادیه اروپا روز جمعه در پایان آن 47-سال عضویت در بزرگترین بلوک تجاری.

واکنش از رهبران بریتانیا و از سراسر جهان بودند ترکیبی از شادی و رفع غم و اندوه و استعفای.

نخست وزیر بوریس جانسون

“کار ما به عنوان دولت کار من است را به این کشور با هم و ما را رو به جلو” جانسون در بیانیه ای گفت.

“و مهم ترین چیز برای گفتن امشب است که این نه یک پایان بلکه یک آغاز است. این لحظه ای که سحر می شکند و پرده بالا می رود در قانون جدید. آن است که یک لحظه واقعی ملی نوسازی و تغییر است.”

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در نشانی به شهروندان فرانسوی

“من به یاد داشته باشید چقدر 2016 (رفراندوم) ساخته شده بود از دروغ و اغراق و ساده از چک که نوشته شده بود اما هرگز افتخار بود… بین فرانسه و انگلستان وجود سابقه طولانی تاسیس در خون و آزادی و شجاعت در جنگ است که ما به اشتراک گذاشته اند… این است که یک روز غم انگیز وجود دارد هیچ پنهان کردن آن. اما آن را نیز یک روز که باید بی درنگ ما را به ادامه راه های مختلف. برای ساخت بیشتر با عزم اتحادیه اروپا است که قدرتمند و موثر است که شما را پیدا قانع کننده تر و, که rediscovers تاریخی مسیر است که باعث می شود این اتحادیه اروپا منحصر به فرد و در چشمان من غیر قابل تعویض ماجراجویی.”

نخست وزیر سابق بریتانیا ترزا ممکن است

“در 11 pm امشب انگلیس را ترک خواهد کرد اتحادیه اروپا است. پس از بیش از سه سال ما در نهایت می توان گفت که ما تحویل داده اند در نتیجه 2016 رفراندوم و نگه داشته اند ایمان با مردم.”

انگلیسی پنجشنبه رهبر جرمی Corbyn

“Britains محل در جهان تغییر خواهد کرد. سوال این است که چه جهت ما در حال حاضر را” Corbyn در بیانیه ای گفت.

“ما می توانیم ساخت واقعا انترناسیونالیستی و متنوع و به دنبال بیرون رفت. و یا ما می تواند به نوبه خود به داخل و تجارت ما اصول حقوق و استانداردهای امن عجله مرتب یک طرفه نژاد-به-پایین معاملات تجاری با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران است.”

Nigel Farage رهبر Brexit حزب در توییتر

“مبارک Brexit روز! … در آخرین روز می آید که ما شکستن رایگان. یک پیروزی برای مردم در برابر استقرار….11 ساعت امشب علائم نقطه بدون بازگشت. هنگامی که ما را ترک ما هرگز دوباره پیوستن به اتحادیه اروپا است. زمان به جشن می گیرند.”

کارل بیلدت سابق نخست وزیر سوئد

“آن را در سال 1962 دین Acheson معروف گفت که بریتانیا تا به حال از دست رفته یک امپراتوری و موفق به پیدا کردن در یک نقش است.’ یک دهه بعد از آن یافت اروپایی در نقش یک موفقیت از آن تصمیم گرفت به پرتاب آن را دور از نیم قرن بعد. و در حال حاضر ؟ هیچ کس واقعا نمی داند. آن را به یک مربع.”

دونالد تاسک رئیس جمهور سابق شورای اروپا

“عزیز من انگلیسی, دوستان است. ما هستند و ما همیشه یک جامعه است. و هیچ Brexit خواهد همیشه در حال تغییر است.”

اتحادیه اروپا رئیس مذاکره میشل Barnier

“امروز افکار من رفتن میلیون ها نفر از شهروندان بریتانیا که در غم ما غمگین امروز” Barnier گفت: تلویزیون بی بی سی.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo

“مردم می خواستند از استبداد بروکسل” Pompeo گفت: دیلی تلگراف. “آنها می خواستند از این ظرفیت برای تصمیم گیری خود را. ما می خواهیم که برای مردم بیش از حد.”

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon

“امشب بریتانیا را ترک خواهد کرد اتحادیه اروپا است. خواهد شد که لحظه ای از غم و اندوه عمیق برای بسیاری از ما در سراسر انگلستان است. و در اینجا در اسکاتلند داده آن است که اتفاق می افتد در برابر اراده اکثریت قریب به اتفاق ما که غم و اندوه خواهد بود آمیخته با خشم” او گفت:.

“من می خواهم به تمرکز بر روی چیزی بسیار مهم تر است. امید های مختلف و آینده ای بهتر برای اسکاتلند … بعد از امشب که در آینده تنها به ما با استقلال است.”

دیوید کامرون نخست وزیر سابق بریتانیا

“این بدیهی است که یک روز بسیار بزرگ برای کشور ما” کامرون که به نام سال 2016 رفراندوم و ترک پس از رای گیری برای مبارزه با تروریسم در اروپا گفت: اخبار آسمان.

“من همیشه قبول نتیجه همه پرسی و می دانستم که در این روز خواهد آمد. ما یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان … ما می توانیم یک موفقیت این انتخاب است که ما را و من مطمئن هستم که دقیقا همان چیزی است که ما انجام خواهد داد.”

تونی بلر نخست وزیر سابق بریتانیا

“من مخالف Brexit با هر فیبر از سیاسی بودن. من هنوز هم عمیقا حسرت آن را سیاسی و احساسی… اما مبارزه با تروریسم در اروپا اتفاق می افتد و نگرش ما در حال حاضر باید به تلاش برای ایجاد بهترین از آن; به این رویکرد با تعیین خوشبینی نه به دنبال بیش از شانه های ما در تلافی یا عمل متقابل اشتیاق برای چه بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر