Jr NTR پرده Ram Charan شخصیت Alluri Seetaramaraju از Rajamouli را ‘RRR’

آن را در زمان زمان بیشتری از آنها انتظار می رود آن را به. به جای 10a.m., اوج دزدکی حرکت کردن از Ram Charan شخصیت از از S S Rajamouli بعدی فیلم RRR رونمایی شد در 4p.m. در روز پنج شنبه. این magnum opus بازیگران Ram Charan به عنوان Alluri Seetaramaraju و NTR به عنوان Komaram Bheem با عنوان Roudram Ranam Rudhiram در تلوگو Ratham Ranam Roudhiram در تامیل و زیر نویس ‘افزایش سر و صدا شورش” در انگلیسی.

درست به حرکت پوستر رونمایی در اوایل این هفته نشان داد که Ram Charan, نمایندگی عنصر آتش و Jr NTR به عنوان آب, معرفی شخصیت, با صدای گوینده توسط Jr NTR به یک نگاه اجمالی از جوان Alluri Seetaramaraju و آنچه که او را آتشین جنگنده.

 

شرح این ویدئو با عنوان “Bheem برای Ramaraju’ و ترویج آن به عنوان #BheemforRamaraju Jr NTR را صدای خارج از قاب (در تلوگو و هندی) اشاره به Alluri Seetaramaraju به عنوان برادر بزرگتر خود.

منجر به انتشار جالبی گفتگوی بورسی بین Jr NTR, Ram Charan, Chiranjeevi و Rajamouli در توییتر که نگه داشته همه را سرگرم. روز پنج شنبه NTR بود توییتی که او خواهد بود رونمایی این ویدئو همزمان با Ram Charan تولد در تاریخ 27 مارس در 10a.m.

 

دقیقه قبل از 10a.m., Chiranjeevi که به پیوست توییتر در Ugadi و پس از آن شده است در تعامل با فیلم برادری در طنز راستا اظهار داشت که او انتظار!’, از معروف خود خط در Khadi شماره 150.

NTR التماس برای بیشتر زمان بیان کرد که تصویری است و در انتظار تصویب از Rajamouli و مدیر بیش از حد التماس برای بیشتر است.

در ضمن فیلمبردار K K Senthil Kumar نشان داد که این تیم مشغول به کار بود از خانه بود و او هماهنگی با دیجیتال colourtist شیوا (که قبلا مشغول به کار در Rajamouli فیلم Magadheera, Eegaو Baahubali) و C V رائو رئیس فنی آناپورنا Studios.

با آرزوی پسر Ram Charan در روز تولد خود Chiranjeevi توییتی که او بسیار خوشحال بود که Charan متولد شد اما از آن زمان او سال به درک چرا او متولد شده در مارس 27, جهانی تئاتر روز با اشاره به این بازیگر superhit فیلم Rangasthalam (مرحله).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید