قاضی رد آزار و اذیت جنسی طرح دعوی در دادگاه در برابر وین استراحتگاه

یک قاضی فدرال را رد کرد و طرح دعوی در دادگاه واصل نه زنانی که اتهام آنها از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط کازینو سابق مغول استیو وین.

زنان manicurists و آرایش هنرمندان در یک سالن در Wynn Las Vegas, بودند, بی نام در طرح دعوی در دادگاه و به جای شناسایی توسط وکلای آنها به عنوان جودی سازمان حفاظت محیط زیست شماره 1 از طریق جودی سازمان حفاظت محیط زیست شماره 9.

تصمیم خود را برای ناشناس ماندن یکی از دلایل قاضی را رد کرد و در مورد یک شنبه تشکیل پرونده با این استدلال که آنها تا به حال از نظر قانونی توجیه نیاز برای ناشناس ماندن برای ادامه خود را در مورد.

آنها شکایت Wynn در لاس وگاس و وین استراحتگاه Ltd. وی از سوی مامورین که شرکت نمی کنند به اندازه کافی برای جلوگیری از یک کار دشمن محیط زیست است. آنها ادعا شده که این شرکت ها آگاه بودند از سوء رفتار توسط آقای وین نسبت به کارکنان زن اما بررسی آن و تحت پوشش هیچ گزارش سوء رفتار.

آقای وین, 78, استعفا داد و در فوریه سال 2018 به عنوان رئیس و مدیر اجرایی وین استراحتگاه. او همواره رد اتهامات سوء رفتار جنسی که برای اولین بار منتشر شده در ژانویه 2018 توسط وال استریت ژورنال.

آقای وین شد نه به عنوان یک متهم در طرح دعوی در دادگاه.

در جهت رد دعوی در دادگاه, قاضی, James C. ماهان موافقت با یکی دیگر از قاضی زودتر حاکم است که زنان را به اندازه کافی توجیه خود نیاز به فایل طرح دعوی در دادگاه خود به صورت ناشناس با استفاده از نام مستعار.

زنان در دادگاه گفت براده که آنها تصمیم به فایل ناشناس به دلیل ترس از حقوقی قصاص توسط آقای وین به طور بالقوه بودن ostracised در محل کار خود و اطلاعات حساس که upend زندگی خود را اگر ساخته شده است.

قاضی همچنین گفت: آیا به اندازه کافی خود را در مورد شکایت با استفاده از کلی و مبهم اظهارات بدون فردی واقعی برای حمایت از خود را ندارد. طرح دعوی در دادگاه اخراج شد و بدون تعصب که به معنی آن می تواند refiled.

تلفن و پیام های ایمیل به دنبال نظر از وکلای وین استراحتگاه و وکلای مدافع برای وین استراحتگاه نمی شد و بلافاصله بازگشت و شب جمعه.

طرح دعوی در دادگاه در اصل پرونده در یک دادگاه نوادا در ماه سپتامبر سال 2019 شد اما نقل مکان به یک دادگاه فدرال در ماه بعد.

وین استراحتگاه پرداخت 20 میلیون دلار جریمه در فوریه 2019 به حل و فصل یک نوادا قمار نظارتی پروب ادعا می کند که مدیران موفق به بررسی سوء رفتار جنسی در برابر ادعای آقای وین قبل از استعفا داد. ماساچوست قمار رگولاتور سپس وضع 35 میلیون دلار جریمه علیه این شرکت دو ماه بعد برای عدم افشای سال از اتهام سوء رفتار جنسی در برابر آقای وین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>