قاضی پرونده در بیانیه ای از برخی از Kondapochamma oustees

زمین oustees از Bahilampur ریخت و قلب خود را به IV اضافی قاضی منطقه فوق که در بازدید از روستای خود را در Mulugu مندل در روز شنبه برای بررسی تخریب خانه ها و ثبت اظهارات خود را.

قاضی شده بود به کارگردانی بازدید Bahilampur و Mamidyala و ثبت اظهارات خانواده های آسیب دیده پس از دادگاه عالی در زمان جدی توجه داشته باشید از پرقدرت اخراج توسط مقامات منطقه در دو روستا که مستغرق توسط Kondapochamma مخزن پنج شنبه شب. درخواست خانواده تا به حال با نزدیک شدن به دادگاه به دنبال جبران خسارت تحت غرامت عادلانه و شفافیت در زمین بازسازی و اسکان مجدد قانون – 2013.

اظهارات B. Shyam Sunder Reddy, B. Malla Reddy, K. Qglaser ردی و M. Ilaiah ثبت شد در یک اتاق که در آن قاضی یک تایپیست و درخواست حضور داشتند.

“آخرین مهلت برای تخلیه روستا سریع نزدیک بود. در آوریل 28, ملاقات ما ما مشاور و روز بعد ما یک تماس از مقامات در مورد تخلیه خانه من. من گفتم این ممکن نخواهد بود تا زمانی که ما در حال اختصاص داده شده دو خوابه خانه. در 30 آوریل مقامات دوباره تحت فشار قرار دادن به تخلیه خانه شکست که آنها را استرن عمل است. همسر من و من می ترسیدم و تصمیم به تخلیه. ما منتقل بسیاری از وسایل ما به تازگی اختصاص داده اقامت موقت در Mulugu. من نمی تواند تغییر من AC یخچال و تلویزیون و غیره خواست مقامات به من بدهد تا دوشنبه صبح. اما حدود نیمه شب من خانه برچیده شد و کسانی که تجهیزات الکترونیکی آسیب دیده بودند” آقای Shyam Sunder ردی گفته هندو در روز شنبه.

او گفت که او تا به اطلاع قاضی در مورد فشار و مشکلات آنها مواجه شده اند از این دولت در طول چند روز گذشته و همچنین آسیب های ناشی از.

رسانه پرسنل اجازه نداشتند به روستاها. این oustees از Mamidyala ایجاد کرد گفت که قاضی را در اظهارات خود در روز یکشنبه در Tunkibollarum.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>