‘Jugaari’ برادران به راه اندازی OTT پلت فرم به نام Katte سرگرمی

بنگلور

امروز افسانه ای ‘Hasya Chakravarthy’ Narasimha راجو را 98 تولد. به عنوان یک ادای احترام به اواخر بازیگر خود را نوه — SD Arvinda و Avinash Divakar خواهد شد راه اندازی یک OTT پلت فرم این شب در ساعت 5 بعد از ظهر به نام Katte سرگرمی (Kathe-Kulture-کارناتاکا). این رویداد را به صورت زنده در Katte سرگرمی صفحه FB.

این دو به عنوان محبوب شناخته شده Jugaari برادران پس از ازدواج فیلم Jugaariمی گویند پلت فرم خواهد شد تمرکز بر روی گویش های منطقه ای, Karnataka. “آن هم با هدف گرفتن ماهیت دولت ما و مردم از طریق آن فرهنگ و سنت و زبان و مکان” می گوید Arvinda همچنین یک کارگردان و ترانه سرا.

این گویش که تحت پوشش خواهد شد در این پلت فرم هستند — Tulu, کنکانی, Havyaka, Uttara کارناتاکا و از Mysuru منطقه به نام چند.

این شب را رویداد خواهد شد از ویژگی های فیلمساز و نویسنده NS شانکار نویسنده و فیلم, مورخ, Dr K Puttaswamy, بازیگر و تهیه کننده Shivaram و بازیگر Sudha Narasimharaju همراه با Arvinda و Avinash.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>