جولیان آسانژ ممکن است به دنبال فرانسه پناهندگی: وکیل

بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ که در زندانی در بریتانیا مبارزه با استرداد به آمریکا برای جاسوسی و هک کردن کامپیوتر ممکن است به دنبال پناهندگی در فرانسه, وکیل اریک Dupond-Moretti گفت: در روز جمعه.

آقای Dupond-Moretti گفت که آقای آسانژ تیم حقوقی خواهد بود در تماس با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی را در مورد آقای آسانژ برای دریافت پناهندگی در فرانسه. آقای آسانژ گفته است که او جوانترین فرزند و مادر کودک هستند ،

آقای آسانژ وکلا با اشاره به درخواست پناهندگی بود “معمولی نیست و تقاضا” به عنوان آقای آسانژ است نه در خاک فرانسه. او گفت که این درخواست می تواند بر روی انسان دوستانه و سلامت دلایل این استدلال که آقای آسانژ نشان دادن نشانه هایی از “شکنجه روانی”.

“ماده 53 از قانون اساسی ما نیز اجازه می دهد تا برای فرانسه به پناه بردن به یک مرد که در حال تهدید دلایل خود را آزادی بیان” او گفت:.

48 سال جولیان آسانژ که صرف هفت سال پر از سوراخ در اکوادور در لندن سفارت قبل از او کشیده بود در ماه آوریل گذشته است می خواستم در ایالات متحده در 18 فقره از جمله توطئه برای هک کامپیوتر دولت و نقض یک قانون جاسوسی. او می تواند صرف چند دهه پشت میله های زندان اگر محکوم کرد.

آقای آسانژ در حال حاضر در زندان در لندن و قاضی ونسا Baraitser خواهد شنیدن استدلال هفته آینده که چرا او باید یا نباید فرستاده شده به ایالات متحده است.

استرالیا متولد آسانژ عناوین جهانی در اوایل سال 2010 زمانی که ویکی لیکس منتشر شده طبقه بندی شده نظامی ایالات متحده تصویری نشان 2007 حمله هلیکوپترهای آپاچی در بغداد که به کشته شدن دوازده نفر از جمله دو رویترز اخبار کارکنان.

زودتر درخواست ساخته شده در 2015 توسط آقای آسانژ برای دریافت پناهندگی در فرانسه رد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>