جولیان آسانژ وکیل صحبت می کند تا در ارتباط با کودکان

بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ پدر دو فرزند با یکی از وکلای او در حالی که پر از سوراخ در سفارت اکوادور در لندن برای خیلی از دهه گذشته با توجه به گزارش روز یکشنبه تایید کرد ،

این زن 48 ساله استرالیایی است که پدر و دو پسر دو و یک با وکیل استلا موریس به او مشغول است او تایید کرد پس از یک پست در روز یکشنبه گزارش.

همچنین به عنوان خوانده شده | آمریکا سفارشات قاضی ویکی لیکس منبع چلسی منینگ از زندان آزاد شد

آقای آسانژ در حال حاضر در لندن برگزار شد را با امنیت بالا Belmarsh زندان به عنوان او مبارزه می کند یک درخواست استرداد توسط ایالات متحده برای محاکمه وجود دارد در جاسوسی اتهامات عنوان شده علیه.

“ما در عشق سقوط کرد’

خانم موریس دقیق آیات مدت کوتاهی پس از این گزارش آمده در یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی توسط ویکی لیکس chronicling او پنج سال رابطه با آقای آسانژ و ورود دو فرزند خود را. “ما در عشق سقوط کرد,” او گفت: در حدود 12 دقیقه ای فیلم, ترسیم, چگونه روابط عاشقانه را آغاز کرد در سال 2015 و سه سال به هفت سال ماندن در سفارت اکوادور در لندن مرکزی. “این است که فرد… من می دانم که بسیاری در این جهان او را فوق العاده” آفریقای جنوبی متولد وکیل گفت.

خانم موریس گفت که او می خواست به صحبت می کنند در حال حاضر از ترس آقای آسانژ “زندگی ممکن است در آینده به یک پایان” با توجه به ادامه بازداشت و گسترش coronavirus.

همچنین به عنوان خوانده شده | در استرداد پیشنهاد ایالات متحده را متهم آسانژ از به خطر انداختن منابع

جنیفر رابینسون یکی از آقای آسانژ وکلا در بریتانیا که به معرفی این جفت ارز به هر یک از دیگر در سال 2011 به گفته خانم موریس همچنین تایید کرد که آنها یک خانواده است. او گفت: یک بیانیه توسط خانم موریس ترسیم وضعیت شده بود به عنوان شواهدی وجود دارد یک شکست خورده دادگاه پیشنهاد ماه گذشته به آقای آسانژ یو بی اس در بازار برای جلوگیری از ابتلا به COVID-19. “با وجود بیانیه ای در مورد خانواده خود و شواهد پزشکی در مورد خطر به آسانژ سلامت قاضی حاضر به قید وثیقه و حاضر به کمک مالی به او و فرزندان نامش فاش نشود گفت:” خانم رابینسون.

دولت بریتانیا قصد دارد اجازه می دهد برخی از زندانیان به طور موقت آزاد میان ترس COVID-19 می تواند رفت و برگشت از طریق زندان اما یک قاضی با رد این درخواست در 25 مارس اعلام کرد که “هیچ زمینه” برای آزادی او.

همچنین به عنوان خوانده شده | فعال چلسی منینگ سعی کردم خودکشی می گویند حامیان

آقای آسانژ اتهامات عنوان شده علیه در زیر ایالات متحده جاسوسی عمل می کنند. حاکم می تواند او را ببیند آمریکا برای 175 سال است.

او پناه میبرند تا خود را در Ecuadoran سفارت در سال 2012 پس از پرش وثیقه برای جلوگیری از جدا کردن مراحل قانونی در سوئد بود اما در نهایت کشیده سال گذشته است. او بنا به گزارش تصور فرزند اول با خانم موریس در سال 2016 با توجه به پست در روز یکشنبه.

پسران متولد شده در لندن

آقای آسانژ به تماشای تولد کودکان در لندن و بیمارستان از طریق ویدئو زندگی می کنند-لینک و ملاقات مهتر پسر به نام گابریل پس از او قاچاق به سفارت این روزنامه است.

هر دو پسر هستند گفت: به شهروندان بریتانیا و گزارش بازدید خود را با پدر در زندان است.

“تشکیل یک خانواده عمدی بود تصمیم به نوعی شکستن این دیوار در اطراف او و تصور یک زندگی فراتر از آن” خانم موریس گفت. “در حالی که برای بسیاری از مردم به نظر می رسد منحصر به شروع یک خانواده در این زمینه برای ما آن را عاقل چیزی که به انجام است.

همچنین به عنوان خوانده شده | تهمت های ارائه شده به عفو آسانژ اگر او را تکذیب کرد روسیه با لینک e-mail نشت می گوید دادگاه لندن

آقای آسانژ را کامل استرداد شنوایی است که با توجه به رزومه برای سه هفته در اواسط ماه مه هنگامی که شاهدان نامیده خواهد شد و متقابل مورد بررسی قرار گرفت و با نهایی حاکم انتظار می رود در ماه اوت.

اما اقدامات می تواند به تاخیر افتاد که جلسات دادگاه شده اند تحت تاثیر شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید