‘جهان ژوراسیک: Dominion’ رزومه فیلمبرداری در انگلستان

بازیگران و خدمه از جهان ژوراسیک: Dominion رسما شروع به تیراندازی به صورت فیلم در بریتانیا با Universal Pictures انکار گزارش رسانه ها از توقف تولید به دلیل مثبت coronavirus موارد در این تیم است.

در بیانیه ای به مهلتاستودیو نشان داد که فیلمبرداری شروع در اوایل این هفته و افشا و خنثی تلخیص گزارش از تاخیر در برنامه.

هر گونه گزارش ها نشان می دهد که “جهان ژوراسیک: Dominion’ اتحاد متوقف تولید هستند مطلقا نادرست است. تولید است که در پنجمین روز از تیراندازی امروز ما هیجان زده به پشت در مقابل دوربین در این پروژه های باور نکردنی , جهانی, است, سخنگوی گفت.

جهان ژوراسیک: سلطنت و قسط سوم در پارک ژوراسیک عاقبت سه گانه, متوقف, تولید در Pinewood Studios در انگلستان در ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

این فیلم ویژگی های بازیگر کریس پرات reprising نقش خود را در دایناسور مخاصم اوون Grady و برایس دالاس هوارد به عنوان کلر Dearing همراه با Sam Neill, Laura dern, Jeff Goldblum, عدالت, اسمیت, و, BD Wong.

Colin Trevorrow که نظارت Jurassic World و آن 2018 عاقبت Fallen Kingdom, بازگشت به عنوان مدیر. این فیلم برنامه ریزی شده است برای باز کردن در 11 ژوئن 2021.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>