جاستین بیبر فایل $20 میلیون افترا طرح دعوی در دادگاه بیش از سوء رفتار جنسی ادعای

جاستین بیبر ثبت شده است $20 میلیون افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر دو زن است که او را متهم کرد از سوء رفتار جنسی.

کانادا ستاره پاپ واصل طرح دعوی در دادگاه در لس آنجلس دادگاه عالی روز پنجشنبه پس از گفت و در توییتر در اوایل این هفته که ادعا می کنند که او تجاوز جنسی یک زن در سال 2014 شد “در واقع غیر ممکن است.”

که شناسایی خودش را به عنوان دانیل اما گفت که او ارسال ناشناس گفت: در توییتر ارسال کرده که پس از حذف شده است که او تجاوز جنسی توسط این خواننده در یک هتل در شهر آستین در تگزاس در آوریل 9, 2014. زن دیگر که شناسایی خودش را به عنوان کدی گفت: در توییتر که او sexually assaulted by بیبر در نیویورک اتاق هتل در مارس 2015.

طرح دعوی در دادگاه گفت: اتهامات این دو نفر “ظالمانه ساخته نهفته است” و به دنبال یک محاکمه با حضور هیئت منصفه و 20 میلیون دلار خسارت.

همچنین به عنوان خوانده شده | Ansel Elgort متهم به تجاوز جنسی به بازیگر ادعاها را

نه از زنان می تواند نظر رسیده در روز جمعه. بیبر نمایندگان در روز جمعه پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

طرح دعوی در دادگاه گفت: دو نفر “تلاش برای سرمایه گذاری در آب و هوا از ترس نفوذ در صنعت سرگرمی هالیوود و شرکت های بزرگ امریکا موجب آن این است که فصل باز برای هر کسی را به هر گونه ادعا می کنند (مهم نیست چقدر بد اخلاق, پشتیبانی نشده و قابل اثبات غلط) در مورد هر کسی بدون نتیجه است.”

پرونده ای مفصل هتل رسید ایمیل و گزارش های خبری ادعا که بیبر بود و نه ماندن در هتل در آستین که در آن دانیل ادعا که 2014 حمله قرار گرفته بود. آن گفت که کدی را به اتهام دروغین بود و که او تا به حال ساخته شده او را به اتهام “از تمایل خود را برای شهرت و توجه است.”

صدها نفر از مردان در سرگرمی, کسب و کار, ورزش و سیاست شده اند متهم به سوء رفتار جنسی از #MeToo جنبش شد فرهنگی نیروی در سال 2017.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>