یوونتوس بازیکنان مربی Sarri موافق قطع پرداخت با توجه به کروناویروس

یوونتوس بازیکنان و مربی Maurizio Sarri درباره توافق بیش از یک دستمزد کاهش پیدا خواهد کرد که صرفه جویی در ایتالیایی قهرمانان 90 میلیون یورو ($100.26 میلیون) سری یک باشگاه در روز شنبه اعلام کرد.

Sarri و اولین-بازیکنان تیم توافق کرده اند که چه مقدار به چهار ماه کاهش پرداخت برای کمک به ایتالیا موفق ترین باشگاه در طول coronavirus بحران است.

موثر یک سوم کاهش به بازیکنان سالانه حقوق را معنی یک قطره در دستمزد برای یک تیم به رهبری توسط خیمه بازیکن پرتغالی کریستیانو رونالدو بهترین-پرداخت فوتبالیست در ایتالیا است که در گزارش به کسب درآمد 31 میلیون یورو در سال است.

توافق در یک زمان می آید زمانی که باشگاه های زیادی در سراسر اروپا مجبور به کاهش دستمزد صورتحساب به دلیل تاثیر چشمگیر از مسابقات که تا به حال به تعویق افتاد و یا بازی در پشت درهای بسته با توجه به گسترش ویروس.

“اقتصادی و مالی در اثر این درک رسیده مثبت حدود 90 میلیون یورو برای 2019/2020 مالی سال” یوونتوس در بیانیه ای گفت.

“درک فراهم می کند برای کاهش خسارت برای یک مقدار مساوی ماهانه پرداخت مارس, آوریل, مه و ژوئن 2020” را اضافه کرد و گفت شخصی توافق با Sarri و بازیکنان خواهد بود نهایی در هفته آینده.

تورین مبتنی بر باشگاه در یکی از مناطق سخت ترین ضربه از بحران رنج می برد در هفته های اخیر با سه تن از بازیکنان خود را از داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس به جلو پائولو Dybala مدافع Daniele Rugani و هافبک Blaise Matuidi.

فوتبال در سراسر جهان آورده شده است به وقفه توسط pandemic با ایتالیا داشتن رنج می برد بیش از 10 ، 000 مرگ و میر ناشی از این ویروس کمترین تعداد در هر کشور است.

ایتالیا بالا-مبارزه Serie A, لیگ متوقف شده است از مارس 9 با یوونتوس به دنبال نهمین بار متوالی عنوان پیشرو در لیگ یک نقطه از لاتزیو با 12 بازی هر باقی مانده است.

بهداشت و درمان اضطراری

“Juventus Football Club S. p.یک. اعلام کرد که با توجه به زمان اورژانس بهداشت جهانی (که) این است که جلوگیری از عملکرد ورزشی و فعالیت های آن نیز به این درک رسیده با بازیکنان و مربی تیم اول در مورد جبران خسارت خود را برای باقی مانده بخشی از زمان ورزش در فصل” این باشگاه در بیانیه ای گفت:.

“درک فراهم می کند برای کاهش خسارت برای یک مقدار برابر با دستمزد ماهانه از مارس, آوریل, مه و ژوئن سال 2020 است. در هفته های آینده, شخصی, توافق با این بازیکنان و این مربی نهایی خواهد شد به عنوان مورد نیاز توسط قوانین و مقررات جاری. باید فصل جاری این مسابقات بود موکول باشگاه مذاکره خواهد شد در ایمان خوب با بازیکنان و مربی مشروط را افزایش می دهد جبران خسارت با توجه به واقعی از سرگیری و بحثها رسمی مسابقات. یوونتوس می خواهم برای تشکر از بازیکنان و مربی تیم برای تعهد خود را در یک زمان دشوار برای همه” آن را بخوانید.

دیرینه مدافع Giorgio Chiellini رهبری بازیکنان در مذاکرات میان گزارش در رسانه های ایتالیایی است که رونالدو تا به حال توافق برای قربانی 3.8 میلیون یورو از دستمزد سالانه به کاهش بار مالی در این باشگاه در حالی که ایتالیا در مستند است.

توافق می آید روز بعد از پیشرو باشگاه اسپانیایی اتلتیکو مادرید در زمان تصمیم به کاهش حقوق و دستمزد کارکنان خود از جمله بازیکنان برای کاهش بار مالی در این باشگاه است.

اتلتیکو پیوست لالیگا رقبای بارسلونا که تحمیل اجباری کاهش دستمزد بازیکنان خود را در طول دوره از مستند پس از اسپانیا دوم شد-بیشتر تحت تاثیر قرار کشور توسط coronavirus در اروپا پشت ایتالیا.

بوندسلیگا آلمان باشگاه بوروسیا منچنگلدبچ و بوروسیا دورتموند نیز گفت: بازیکنان خود را خواهد چشم پوشی از برخی از حقوق و دستمزد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر