‘Jwalamukhi” و من: چگونه خواننده Poorvi Koutish فرود آر رحمان ’99 آهنگ

Poorvi Koutish ندارد قرنطینه لیست پخش. “سکوت..که من از گوش دادن به” او می گوید: تقریبا از نظر فلسفی از بمبئی.

خواننده ممکن است اما بسیاری دیگر به دنبال راحتی در خود گوشی گوش دادن به تفسیر خود را از ‘Jwalamukhi’ و دیگر اعداد در آر رحمان 99 آهنگ ها. Poorvi به آواز یک زن و شوهر از آهنگ ها در نسخه هندی و خواهد بود برجسته در تامیل و تلوگو نسخه های به عنوان به خوبی و در حال حاضر جوابی نیامد و در ستایش که در حال آمدن است راه خود را.

“حتی زمانی که ترکیب بازی بود به من goosebumps. با چیزهای خاصی در زندگی شما یک احساس است که شما در هماهنگی با آنها. ‘Jwalamukhi شد عشق در نگاه اول….منظورم این است که گوش دادن می گوید:” خواننده.

که در آن نقطه از زمان هر چند او حتی آگاه است که او در حال رفتن به آن منجر می نگرم. او نامیده می شد به مطلق فقط در یک کلمه – ‘Jwalamukhi’ – در حالی که بقیه شعر شد نوشته شده است. “من فکر می کردم که این فقط یک نسخه ی نمایشی.”

اما آن نبود. مدتی بعد او ثبت شده برای آن, اما حتی پس از آن Poorvi نمی دانم اگر آن را به انتخاب نهایی. بعدا زمانی که او کارآموزی در متر موسیقی هنرستان Poorvi بود چک کردن چیزی بر روی کامپیوتر زمانی که رحمان اتفاق افتاده به راه رفتن توسط. “او گفت:,” آیا شما می خواهید به تماشای فیلم ؟ که زمانی که من شنیده ام صدای من.'”

Poorvi رشد در Chandigarh که مادرش فکر هندوستانی موسیقی. پدر و مادر او از طرفداران بزرگ از موسیقی هندی و اغلب “کشیده همراه” را به غزل کنسرت. “من از آن متنفر بودم” او به یاد می آورد. زمانی که مادر او متوجه شد که Poorvi نیست بیش از حد او علاقه مند با استعداد او در موسیقی بریتنی اسپیرز و استیوی واندر. “من به آرامی شروع به شهوت و میل آن و توسعه منافع بین المللی پاپ.”

که Poorvi را دروازه ورود به جهان موسیقی که گسترش به لطف اینترنت. او به زودی با گوش دادن به اعداد از سراسر جهان که همه honed مهارت های موسیقی خود را. “من استفاده می شود به بازگشت از مدرسه و plonk خودم به مدت هفت ساعت در یک کشش…فقط گوش دادن به موسیقی و آواز خواندن.”

ساعت کشیده اند اما او انجام شده است بسیار زیاد است که به این روز است. پس از یک دوره در موسیقی کلاسیک غربی از متر هنرستان موسیقی (“آموزش اپرا وجود دارد مانند آموزش از ابتدا”) و کارآموزی در تولید موسیقی Poorvi مناظر خود را در ساخت سر به نوبه خود در صنعت موسیقی.

او در حال حاضر آواز برای Anirudh در Ajith را Vivegam در گذشته است. تا آمدن او دو آهنگ دیگر AR Rahman پروژه (Dil Bechara) و نیز ضبط شده با آهنگساز Girishh G برای Nayanthara را Netrikannکه تولید شده توسط Vignesh Shivan و کارگردان Milind راو. Poorvi معتقد است که او در تمام طول تجربه در 99 آهنگ ها را نگه دارید و او را در جا خوب است. “این پروژه…بود نه فقط در مورد موسیقی است. این یک تجربه سالم و بی خطر است که در آن من به کار در بخش های مختلفی. آن یک مورد مناسب بودن در جای مناسب در زمان مناسب برای من” پرتوهای خواننده که همچنین یک فن از Vishal Bharadwaj و Amit Trivedi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید