Kaakkum امان: یک فیلم کوتاه در COVID-19 آگاهی

اولین شوت COVID-19 آگاهی فیلم Kaakkum امان باز با معبد عیاشی. به زودی خود را محبوب خدای امان به نظر می رسد قبل از مردم است. اما قبل از او برکت او فدائیان او دستور آنها را به پوشیدن ماسک و دنبال فیزیکی فاصله. دو دقیقه ای, فیلم conceptualised توسط بنگلور-بر اساس Rathish Subramaniam از McCann جهان گروه قرار می دهد به ویژه در سن آداب و رسوم و سنت است که مردم به دنبال برای افزایش ایمنی خود را.

در روستایی Tamil Nadu, مردم, دعا برای امان برای سلامتی و ایمنی. در طول Mariamman معبد جشنواره آنها داخل در زردچوبه به آب که آنها همچنین اضافه کردن برگ چریش برای محافظت از خود از عفونت. هنگامی که قطب های چوبی (kambam) ساخته است قبل از شروع جشنواره نشانگر آن کامل مستند در این روستا است. “مردم در آنجا ماند در داخل و مصرف satvik وعده های غذایی پخته شده در خانه. ما بازبینی این سنت و اضافه پیام مانند پوشیدن یک ماسک و شستن دست شما غالبا و ایمن ماندن می گوید:” خلاق سر فیلم است.

A still from Kaakum Amman

در این فیلم این هنرمند در لباس پوشیدن به عنوان Mariamman پیاده روی در خیابان های توزیع ماسک و به دنبال همکاری خود را برای کمک به حفاظت از روستا از COVID-19. او می پوشد یک ماسک خودش می پرسد و او مردم را به دنبال همان.

این فیلم در حمایت و ترویج شده توسط Dheepam لامپ نفت از Kaleesuwari پالایشگاه محدود است. “همه چیز در مورد بیماری همه گیر است که برای ما بیگانه به خصوص روستايی به مخاطبان می گوید:” Dileep کومار کریشنان ارشد مدیریت نام تجاری از Kaleesuwari پالایشگاه. “بسیاری از COVID-19 کمپین آگاهی حول دولتی, اطلاعیه ها, سازمان های غیر دولتی و های آگاهی و هدفمند شهری جمعیت. ما فکر کردیم که این رویکرد را دریافت کنید بحث آغاز شده و در روستایی خانوار.” این فیلم در حال حاضر نمایش به طور منظم برای کارگران در واحدهای نساجی در تضعیف Tirupur و کرور.

A still from Kaakum Amman

این فیلم به ضرب گلوله کشته شد بیش از چهار روز در Kaammalapatti, Arthanaripalayam و Kullegoundanur روستاها و اطراف مننرککد. Shiva S از Tellywise چنای به کار گرفته شده در تولید. هفت عضو تیم شات فیلم پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. در طول دوره از شلیک این تیم نیز توزیع رایگان ماسک sanitisers و ایمنی جزوات.

تئاتر artiste Sangeetha V که امان برای اولین بار در زندگی حرفه ای خود را به یاد می آورد که چگونه مردم در تمام سنین به این پیام گوش آمد که از خود امان. “در یک خانه دو paatis که نشسته cross-legged در اینnنائینی بلافاصله کردم تا برای حفظ یک فاصله زمانی ما گفت: آنها را به انجام این کار. وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم در روستاها که هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد این ویروس مرگبار است.”

شما می توانید به تماشای فیلم در یوتیوب در https://youtu.be/StXoBRc9yHc

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>