Kabir Khan, Imtiaz Ali, ریما داس Onir دست در دست برای من ملبورن’ تنوع فیلم

فیلمسازان Kabir Khan, Imtiaz Ali, ریما دس و Onir گرد هم آمده اند برای ایجاد چهار فیلم کوتاه در تم مسابقه ناتوانی جنسی و جنسیتی. شورت خواهد شد وارد شده به یک فیلم با عنوان “من ملبورن” که اکران در جشنواره فيلم ملبورن (IFFM) 2021 قبل از سفر به جشنواره بین المللی فیلم مدار.

فیلمسازان را با انتخاب فیلمسازی تیم از Victoria, استرالیا, به مربی و سپس ساقه کوتاه فیلم.

علی گفت: چند ماه گذشته بوده است “پر از درس زندگی” برای مردم و برای یکی به جلو حرکت مهم است که نگاهی به داستان از هویت.

“مشاهده داستان های هویت در زمینه های گوناگون جامعه است که همه ما بخشی از ناب برای ما به نمودار مسیر ما جلوتر است. من به دنبال به جلو به ملاقات با یک مجموعه جدید از مردم و درک داستان زندگی خود را برای صفحه نمایش” در “Tamasha” مدیر در بیانیه ای گفت.

برای خان که گروگان فیلم هایی مانند “Bajrangi Bhaijaan” و آینده “’83” جشن تنوع و گو است که باید “پرورش در دوران کنونی.”

“در بعد از همه گیر جهان اسلام با یکدیگر در یک جامعه باید تنها مهم ترین غذای آماده. این ویروس به ما نشان داده بیهودگی از هر چیز دیگری. من هیجان زده هستم در فرصت ارائه شده توسط IFFM و به دنبال به جلو به تجربه” او گفت:.

هر یک از چهار تیم انتخاب خواهد شد اختصاص بودجه برای ایجاد یک اصلی اسکریپت. چهار فیلمسازان را فراموش کارگاه و توسعه انتخاب داستان و نظارت قبل از تولید با تیم از طریق زوم تماس بگیرید. پس از سفر از محدودیت ها برداشته و آنها را سفر به ملبورن به ساقه فیلم.

داس که گروگان ملی برنده جایزه فیلم “بلبل می توانید آواز خواندن” و “ایجاد کرد Rockstars” گفت: ضروری است برای فیلمسازان به بررسی جهان در اطراف آنها از منشور از آن اجتماعی و سیاسی.

“فیلم کوتاه اجازه خواهد داد که ما را در معتبر زندگی می کردند-در داستان است که اغلب از دست داده و در فرهنگ عامه” او گفت:.

Onir شناخته شده برای فیلم هایی مانند “برادر من Nikhil” و “من هستم” گفت: نقش یک فیلمساز است که به “ماشه یک گفت و گو است.”

“جهان ما زندگی می کنند در تماس برای بحث در فراگیر و تنوع به تکرار قوی سیستم ارزش برای مخاطبان ما. من خوشحالم که این فرصت و امیدوارم که این یک گام در مسیر درست” او اضافه شده است.

Mitu Bhowmick Lange, جشنواره, مدیر IFFM گفت: این طرح به ویکتوریا صفحه نمایش پزشکان فرصتی برای کار با برخی از جهان بهترین فیلمسازان.

“من خوشحال و هیجان زده است که IFFM امن است چهار هند متنوع ترین صدای سینمای مستقل برای این کارگاه ها و ایجاد چهار فیلم کوتاه در ارزش های اصلی از IFFM — تنوع و فراگیر” Bhowmick Lange اضافه شده است.

این جشنواره به تازگی اعلام کرد که در سال 2020 نسخه تحت فشار قرار دادند پیش رو با تاریخ rescheduled از اوت تا اکتبر به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس.

IFFM 2020 برنامه خواهد بود ابداع خط با بهداشت عمومی ارشاد با برنامه ریزی برای یک برنامه جمع و جور وقوع بیش از یک هفته از 30 اکتبر تا نوامبر 7.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>