Kahaniya, یک پلت فرم برای گوهای گرفتار شده توجه تلوگو فیلمسازان

هر کس دوست دارد یک داستان خوب به خصوص فیلمسازان که دائما به دنبال محتوا است که ارزش روایت بر روی صفحه نمایش بزرگ یا کوچک است.

در حال حاضر فیلمسازان را در بر داشت یک پلت فرم جدید آنها می تواند تبدیل به داستان. زمانی که فیلم تلوگو Kalki (2019) منتشر شد Kahaniya.com همچنین متوجه شدم. مدیر Prasanth Varma برداشت کرده بود داستان او به عنوان خوانده شده در این وب سایت نوشته شده توسط محبوب نگر مبتنی بر Saiteja Deshraj برای صفحه نمایش بزرگ است.

از آن پس Kahaniya (وب سایت و برنامه برای آی فون و آندروید) شده است در رادار از تلوگو فیلم سازان. این نرم افزار دارای حدود 30,000 داستان در 11 زبان با یک تکه از مطالب در ایرانی و هندی, به دنبال, زبان انگلیسی, تامیل, Malayalam, کانادا و بنگالی.

به زودی پلت فرم خواهد بود آپلود 21 داستان در تلوگو نوشته شده توسط Tanikella Bharani و شش توسط LB Sriram هر دو جانباز بازیگران با سابقه تئاتر. مدیر Praveen Sattaru خواهد شد به اشتراک گذاری این فیلمنامه از خود تلوگو فیلم ها در سایت. مذاکرات با دیگر فیلمسازان نیز هست.

Kahaniya شروع به عنوان یک آزمایش در سال 2016 تاسیس Pallav Bajjuri که تا به حال بازگشت به حیدرآباد پس از اتمام کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر و مهندسی از ما. این ایده الهام گرفته شده بود کانادا-پورتال های مبتنی بر Wattpad و بهینه سازی برای هند است.

منبع داستان

Adah Sharma and Dr Rajashekhar in a still from Kalki

Pallav قبلا پیشگام سعدا الحق یک پورتال است که گزارش در مورد مسائل اجتماعی است. “ما تا به حال توقف سعدا الحق با توجه به مسائل متعدد. پاسخ به Kahaniya به عنوان یک پلت فرم برای قصه گوهای تشویق شد و ما شاهد امکان اتصال نویسندگان با ناشران و فیلمسازان. ما ثبت نام شرکت در سال 2019; وجوه در آمد از خانواده و دوستان” او می گوید.

هر کسی می ها یک داستان به نثر یا شعر با فرمت. Kahaniya سرمقاله تیم تلاش می کند تا به نگه داشتن سرعت با این محتوا که آپلود می شود. “چند صد نسخه در حال ارسال در هر روز پس از آن سخت می شود به ویرایش می گوید:” Pallav.

یادگیری ماشین به بازی می آید به بررسی محتوای اما Pallav اذعان به وجود مناطق خاکستری: “در موارد نادر داستان با محتوای بزرگسالان دریافت آپلود اواخر شب زمانی که تیم ما نیست و آن متوجه می شود توسط خوانندگان; صبح روز بعد ما در مواجهه با سوالات. هر چند یادگیری ماشین بر اساس داستان ویرایشهای در محل هستند نه همه کلمات کلیدی در منطقه ای زبان بسیار آسان است به نقطه.”

Kahaniya’s collection of stories includes those written by veteran actors Tanikella Bharani and L B Sriram

Kahaniya مجموعه داستان شامل کسانی نوشته شده توسط veteran بازیگران Tanikella Bharani و L B Sriram | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

در حالی که بسیاری از نویسندگان به اشتراک گذاری مطالب خود را به صورت رایگان چند می خواهید خوانندگان به پرداخت. در چنین مواردی تیم تحریریه طول می کشد تا درخواست و ارزیابی داستان.

‘Kahaniya گفتوگو’ بخش تلاش می کند برای اتصال نویسندگان جدید با چاپ و نشر و ‘Kahaniya اتصال’ liaises بین نویسندگان و صنعت فیلم. “ما به دنبال داستان است که به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سینما یا سری وب و زمین آن را به تولید کنندگان و مدیران” توضیح می دهد که Pallav.

تیم برنامه قرار ملاقات ترتیب یک روایت جلسه و اگر این داستان را تایید می کند نویسنده با مدارک پرداخت و با توجه به اعتبار. “کپی رایت از داستان باقی می ماند با این نویسنده و پرداخت مشترک است حدود 70:30 اساس با جمع بزرگتر از رسیدن به نویسنده است. ما در حال تقویت بانک های ما از داستان و می خواهید به یک بازار است که متصل نویسندگان و فیلمسازان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>