کاکینادا قایق اپراتورها به دنبال ماهی فرود در Vizag بندر

دریایی قایق اپراتورها به نمایندگی از جوامع مختلف از کاکینادا کمربند ساحلی ملاقات عمومی نمایندگان در ویساکاپاتنام به دنبال یک راه حل دائمی برای استفاده از Vizag بندر برای ماهی تن ماهی فرود.

اختلاف بیش از فرود در ویساکاپاتنام بندر ماهیگیری با تن ماهی گرفتن راکد شده است که برای قایق اپراتورها از کاکینادا ساحل.

در روز جمعه حداقل دو ده نمایندگان مختلف دریایی ماهیگیری تعاونی از East Godavari منطقه به رهبری Uppada قایق اپراتورهای ملاقات ویساکاپاتنام BJP MLC P. V. N. م. و در مورد تقل بیش از فرود در ویساکاپاتنام بندر با تن ماهی گرفتن.

“نزدیک به 250 مکانیزه قایق از ماهی های مختلف فرود امتیاز در کاکینادا ساحل مشغول هستند در تن ماهی ماهیگیری در خلیج بنگال خاموش شمال آندرا پرادش ساحل. اما ما محروم فرود در ویساکاپاتنام بندر برای فروش تن ماهی و یخ تهیه” رئیس جمهور سابق Uppada دریایی صیادان تعاونی جامعه Surada Nageswara Rao گفت هندو. آقای رائو رهبری مذاکرات در ویساکاپاتنام در روز جمعه.

قایق اپراتورها از Uppada, کاکینادا, Kumbabhishekam و ماهی های دیگر فرود امتیاز در جلسه حضور داشتند.

“ما به دنبال دخالت وزیر Y. S. Jagan موهان ردی برای پیدا کردن یک راه حل دائمی برای ما طولانی-انتظار شکایت است که ساخت راه برای ماهی فرود در ویساکاپاتنام هاربر. محرومیت از فرود در ویساکاپاتنام habour را ماهیگیری گران تر ما را مجبور به صرف بیشتر در سوخت و تعمیر و نگهداری برای ماهیگیری” آقای رائو گفت.

هنگامی که تماس, East Godavari منطقه مشترک مدیر (شیلات) P. جایا رائو گفت هندو: “موضوع استفاده از ویساکاپاتنام بندر برای ماهی فرود توسط مکانیزه قایق اپراتورها از منطقه ما است و در عین حال به حل و فصل شود. این موضوع در نظر گرفته شده برای اطلاع از شیلات وزیر Mopidevi Venkata Ramana”.

در ویساکاپاتنام قایق اپراتورها همچنان به انکار این مطلب از همتایان خود از East Godavari به استفاده از ویساکاپاتنام بندر ماهیگیری, بنا به گزارش ها در زمینه پیاده روی در هزینه از یخ و شیب در قیمت تن ماهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید