اولین COVID-19 مصدوم در هند آمد و در تماس با حداقل 34 نفر در Telangana در طول بازدیدکننده داشته است به سه بيمارستان از جمله دو بیمارستان های خصوصی در شهرستان در مارس 9 و 10. 34 نفر شامل کارکنان از بیمارستان و آمبولانس که او در سفر است. بیشتر مخاطبین سطح ممکن است به عنوان Telangana وزارت بهداشت کارکنان در حال تلاش برای ردیابی کسی که با او در تماس است.

مدیر بهداشت عمومی G ایستاده رائو گفت: 34 مخاطبین نگهداری می شدند در زیر خانه انزوا. “وضعیت آنها پایدار است که از هم اکنون و آنها تحت نظارت فعال” دکتر رائو گفت.

منابع گفت که پس از این تنها سه-چهار روز پس از او آمد و در تماس با آنها ممکن است نشان می دهد علائم در روزهای آینده اگر آنها قرارداد COVID-19. دوره کمون بیماری یک تا 14 روز.

“نمونههای جمع آوری شده از آنها. به عنوان وضعیت خود را در حال نظارت و نمونه جمع آوری خواهد شد اگر هر یک از آنها را نشان می دهد علائم بیماری های عفونی,” منابع گفت.

این Kalaburagi که باقی مانده بود در عربستان سعودی از 29 ژانویه تا فوریه 29, فرود در حیدرآباد و رهبری برای Kalaburagi. او توسعه یافته علائم در مارس 6 و بستری در بیمارستان خصوصی وجود دارد. نمونههای جمع آوری شده و فرستاده شده برای آزمایش به بنگلور.

با این حال خانواده او را مرخص برابر توصیه های پزشکی (DAMA) و او را به حیدرآباد در صبح روز 10 مارس. او شناخته شده و مورد فشار خون بالا و آسم. در بیمارستان پزشکان شناسایی شده او را به رنج می برند از حاد تنفسی و بیماری های سرد و سرفه و تب است.

آنها او را به در سه بيمارستان در شهر. یکی در میان آنها است که مراقبت در بیمارستان در تپه Banjara. بیمارستان, مقامات گفتند که او جدا شده و مراقبت های بهداشتی خود را حرفه ای عینک تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در حالی که حضور او

“او به اورژانس و بلافاصله منتقل به یک اتاق ایزوله مجهز به منفی و فشار هوا هپا فیلتر هوا به عنوان در هر دستورالعمل های بین المللی برای جلوگیری از هر گونه انتقال بیشتر.,” همانطور که در بیانیه های رسانه ای از بیمارستان است.

آنها گفتند که اگر چه خطر برای زندگی اگر نه بستری شده بود توضیح داد: به خانواده آنها تصمیم به گرفتن بیمار به محل بومی در برابر توصیه های پزشکی. مقامات بهداشت مطلع شدند از این مورد است. کارکنان بیمارستان بودند مشکوک شده اند در اطراف بیمار تحت صفحه اصلی قرنطینه.

او در راه بازگشت به خانه در شب مارس 10. حتی قبل از اعلام از نتیجه آزمون در روز پنج شنبه او در نظر گرفته شد در معرض خطر مورد به عنوان او رنج می برد از بیماری حاد تنفسی و تب و سرفه و تا به حال سفر در تاریخ عربستان سعودی است.

فرایند ردیابی تماس های آغاز شده در اواخر پنجشنبه شب بلافاصله پس از خبر شکست که 76 سال از Kalaburagi که فوت آزمایش مثبت برای کروناویروس که باعث COVID-19. مکالمات رد و بدل شده بین مقامات و کارکنان و بیمارستان های خصوصی مدیریت. گفته می تواند وجود داشته باشد بیشتر مردم که می تواند در تماس با 76 سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی