Kalaburagi ثبت threemore موارد مثبت

سه نفر بیشتر در Kalaburagi منطقه آزمایش مثبت برای COVID-19 روز سه شنبه با در نظر گرفتن تعداد کل موارد مثبت در منطقه به 16 از جمله سه کشته و دو مرخص perons پس از بهبود.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده دو مورد — P254 و P256 — اولیه اطلاعات تماس P177 (65 ساله میوه فروشنده بود که از این بیماری فوت در 8 آوریل). مورد دیگر — P255 — بود که تماس اولیه از P205 (55 ساله که جدا شده اند در ESIC مجتمع های پزشکی پس از 7 آوریل پس از او از رنج شدید حاد تنفسی و بیماری و مرگ او در مارس 13 پس از آزمایش مثبت برای این بیماری).

با موارد جدید COVID-19 ادامه به گزارش دولت منطقه بیشتر افزایش اقدامات پیشگیرانه. معاون کمیسر و منطقه دادرس B. Sharat تمدید prohibitory سفارشات در بخش 144 قانون دادرسی کیفری تا مارس 30.

همانطور که در رسانه ها بولتن منتشر شده توسط دولت های منطقه در روز سه شنبه شب هشت مهار مناطق ایجاد شده در اطراف منازل مسکونی از کسانی که تست مثبت برای COVID-19 به صورت متمرکز نظارت و اقدامات پیشگیرانه.

به عنوان بسیاری از 22,549 خانه ها پوشش داده شده اند در خانه-به-خانه بررسی در مهار مناطق. به عنوان بسیاری از 271 اولیه مخاطبین و 1,153 ثانویه مخاطبین از کسانی که تست مثبت برای COVID-19 شناسایی شده اند و جدا شده از جمله 85 جدا شده در بیمارستان. به عنوان بسیاری از 799 نفر را به اتمام 28 روز خانه قرنطینه. در مجموع 413 نمونه ارسال شد که 357 منفی بودند و نتایج برای 38 نمونه ها در انتظار. دو نمونه تست شده به دلایل فنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>