Kalaburagi گزارش چهار مورد از COVID-19

به عنوان بسیاری به عنوان چهار مورد جدید از COVID-19 گزارش شده از Kalaburagi در روز یکشنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد مثبت در منطقه به 71 که شامل شش کشته و 44 نفر مرخص پس از بهبود.

از موارد جدید P-805 35 سال از افزلپور شد و درد و رنج از ساری و منبع عفونت است که هنوز مشخص نشده است. بیمار 806 30 سال از Kamalapura تا به حال سابقه سفر به احمدآباد در گجرات. مورد سوم P-807 یک 72 سال از Mominpur منطقه در Kalaburagi یک تماس از P-604. چهارمین مورد P-848 است که 35 سال از Kalaburagi و درد و رنج بود از ILI.

نامه از سردبیر,


خواننده عزیز

ما شده اند در تلاش برای نگه دارید تا به تاریخ با اخبار که مهم به ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>