کلینی Priyadarshan به نظر می رسد کمی عصبی در مورد انجام یک مصاحبه با یک ایستگاه رادیویی به عنوان پست-انتشار تبلیغات از Varane Aavashyamund هستند. “خواهد Anoop (Sathyan) ettan بود وجود دارد ؟ یا Dulquer?” او می پرسد. او refreshingly فرانک در مورد نگرانی خود را که او ترس از گفتن چیزی اشتباه. اگر چه او چهار فیلم در حال حاضر این است که او اولین مالایالام فیلم نوعی بازگشت به خانه. در لباس زرد, موهای او اجازه دهید شل و کوچک bindi در پیشانی او است ضرب المثلی دختر درب بعدی. به عنوان Nikitha در Varanne… او تحت تاثیر مخاطبان و پدرش همسالان به طور یکسان. مدیر Priyadarshan است “acha” (پدر) و او بزرگترین منتقد در حالی که مادر بازیگر Lissy, “اما” است که بزرگترین فن.

ویرایش گزیده ای از free wheeling, چت.

شما اینجا هستید سرانجام در مالایالام فیلم.

این صنعت از من بیشتر می خواستم برای دریافت به و همچنین بیشتر ترس از وارد شدن به. می ترسم که من می خواهم اجازه دهید پدر و مادر من پایین است که من می خواهم آنها را نا امید. من فقط می خواستم آنها را به افتخار. و امروز من خوشحال هستم زیرا من می دانم acha بسیار افتخار من است. پس از آزادی او به نام من بسیاری از بار. یکی از دوستان مدیر از او پرسید ‘که در آن شما پنهان شده است او این همه در حالی که?’ من خیلی خوشحال هستم که او خوشحال است. به صداقت, من خوشحال تر هستم که او خوشحال است.

آیا شما یک پدر و دختر یا مامان ؟

قطعا یک پدر و دختر…اما من به هر دو پدر و مادر من. اما من بزرگترین فن; achan است که بزرگترین منتقد من پس از آن دشوار است لطفا به پدر من. من همیشه تلاش به او افتخار می کنم.

چه شده است بهترین چیزی است که شما شنیده در مورد این فیلم ؟

آن را از Sathyan (Anthikkad) عمو. او فکر می کرد که من خوب بود در این فیلم است. من به او گفتم این بود که من co-بازیگران به من داد خیلی – من فقط به حال به واکنش نشان می دهند. و که Anoop ettan همچنین به من کمک کرد چون من تلاش در ابتدا نمی دانستند زمین از شخصیت. Sathyan عمو گفت: ‘مگر اینکه شما آن را در شما هیچ مدیر می تواند آن را’. سپس او گفت: چیزی که من در ابر نه که او احساس نوشتن چیزی است که من و او می تواند با هم کار کنند ، که بزرگترین تعریف. Acha تا به حال می خواستم به من در راه اندازی یک Sathyan Anthikkad فیلم, اما آن اتفاق نمی افتد ،

پدر خود را هرگز evinced علاقه به راه اندازی شما ؟

او می داند که من بسیار خوب است و او می دانست من خواهد بود ترسم بیشتر کار با او. او کاملا درست است. برای Marakkar: Arabikadalinte Simhamکه در آن من می توانم در یک cameo آن را تنها یک زن و شوهر از روز را شلیک کنید. من با تلاش و شوهر از خطوط داشتم. او نمی تواند کشف کردن که چگونه به طور مستقیم با من و من نمی توانستم بفهمم چگونه عمل با او کنار من است. قلب من ضرب و شتم تا با صدای بلند که کل مجموعه می تواند آن را بشنود. آن را از جا در رفته بود و آن را درام بود…او فریاد زد: به من چون من را فراموش کرده من خطوط و من هرگز فراموش نکنید خطوط. اما او پیش بینی کرده بود در این زمان من را درک نمی کنند. او به من گفت ‘برای اولین بار در پنج فیلم من فکر نمی کنم ما باید با هم کار کنند چرا که از آن خواهد شد بیش از حد ، من می دانم که در حال حاضر.

Kalyani Priyadarshan on her Malayalam debut : This is the industry I most wanted to get into

تلوگو و در حال حاضر Malayalam…شما در حال انتظار برای یک اسکریپت خوب?

بله, آن عمدتا در انتظار است. فیلم های مورد علاقه من است Nadodikaatuوجود دارد این است که خط ‘ellathinum athinte samayamund dasa‘ (وجود دارد یک زمان برای همه چیز). من بیمار هستم و خوشحالم که من صبر کردم. Nikky من شخصیت اصلی این فیلم است. من فکر نمی کنم من می خواهم که چنین نقش اگر من بی تاب است. من در انتظار برای یک پروژه که به من دامنه, چون من می خواستم acha و اما به آن افتخار کنیم. که نمی خواهد آمد از دیگر فیلم های زبان. این صنعت که به من پدر و مادر من در آنها کار کرده 40 سال برای ساخت حرفه خود و من نمی توانستم از بین بردن تمام است که با یک فیلم است.

نه cakewalk برای بچه ها ستاره

  • مردم فکر می کنم ما بچه ها ستاره به این glitz و زرق و برق. شما فقط دیده می شود که کنار آن است. ما را دیده اند و از طرف دیگر خواهد بود که انگیزه برای دور ماندن. تنها دلیل ما در اینجا این است که اشتیاق ما را برای فیلم. پدر ما حرفه ای نمودار ها دیده می شود به عنوان بسیاری از پایین به اوج; ما را دیده اند یو پی اس و فراز زندگی. استدلال من این است که ما در اینجا چون ما عاشق فیلم. شاید که شانس اول آسان است و پس از آن همه شما. وجود فشار بیش از حد.

پدر شما است به یک منبع الهام برای بسیاری از فیلمسازان. در حال رشد شما آگاه باشید از پدر و مادر خود را’ مشهور است ؟

بهترین چیزی که پدر و مادر من بود که مرا مطالعه در چنای. من در یک مدرسه که در آن با دیگران در اطراف من بودند و همچنین از صنعت فیلم خانواده پس هیچ یک از ما متوجه باشند چه پدر و مادر ما بودند. در واقع اولین بار من واقعا درک پدر من تاثیر بود که ما فیلمبرداری این فیلم است. هر خط دوم گفته شد اشاره به یکی از acha این فیلم. او رفت و هرگز در اطراف ساخت یک معامله بزرگ از خود و یا هر چیزی…بنابراین ما هرگز در معرض آنچه که او است. Anoop ettan بود گفت: “شما هیچ ایده چگونه پدر خود را که آیا شما?’ من می دانم که او را به عنوان پدر من و من او را دوست دارم و مهم نیست که او چه کسی است.

Kalyani Priyadarshan on her Malayalam debut : This is the industry I most wanted to get into

شما مطالعه, معماری, سینما شد بخشی از برنامه ؟

آن بود که همیشه وجود دارد, نقطه پایان سفر است. من نمی دانم آنچه که من می خواهم انجام در سینما. من یک فرد خجالتی است که بسیار خوب با دوربین. من هرگز فکر نمی کردم من تا به حال آن را در من به عنوان یک بازیگر. وجود دارد خیلی بیشتر به کار از بازیگری است. اما پدر و مادر من به من اعتماد به نفس. اما اولین کسی که به من گفت من خوب خواهد بود در این. سپس به من گفت: achaاو بسیار خوشحال بود.

Factfile

  • قبل از کلینی شد بازیگر او کمک مدیر هنری Sabu کریل.
  • او ساخته شده او را اولین اقدام در تلوگو در سال 2017, با سلام مخالف Akhil Akineni و تامیل در سال 2019 با قهرمان مخالف Sivakarthikeyan.
  • او دیگر مالایالام فیلم ها Vineeth Sreenivasan را Hridyam و Priyadarshan را Marakkar: Arabikadalinte Simham.

آیا پدر و مادر خود را همیشه با ارنج زدن شما نسبت به فیلم ؟

آن مخالف بود. Anoop ettan, Dulquer و من امانتی بیش از این واقعیت است که هیچ یک از پدر و مادر ما می خواست ما را به دریافت به فیلم. شاید به این دلیل که آنها می فهمیدند و می دانستند کسب و کار. همه ما در انجام کارهای مختلف قبل از ما به فیلم.

اقدام به مشاوره از مادر خود را?

او توصیه اصلی این است که به اعتماد به نفس می شود. Acha به مشاوره دقیق تر و به نقطه عمدتا به این دلیل که او بزرگترین منتقد من.

شما کار کرده اند در سه صنایع. در حال سبک بسیار متفاوت است ؟

کاملا. Malayalam است مثل خانواده شاید به این دلیل که خانواده من عمیقا ریشه در این صنعت است. من عاشق هر دو تلوگو و تامیل صنایع, اما من هرگز احساس می کنم بخشی از خانواده تا این فیلم. احتمالا چون همه چیز را در یک مقیاس کوچکتر از آن احساس می کند مانند همه است و نزدیک به یکدیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی