Kamal Haasan خواستار ممیزی ایمنی از مجموعه می پرسد در مورد اقدامات انجام شده برای اطمینان از ایمنی در هند 2′ مجموعه

در نامه ای به Lyca تولیدات رئیس و موسس A. Subhaskaran بازیگر Kamal Haasan در مورد اقدامات انجام شده توسط تیم تولید برای اطمینان از ایمنی از هنرمندان خدمه و سایر تکنسین های درگیر در ساقه و بیمه که تیم تولید گرفته است.

نامه مورخ 22 فوریه فرستاده شد پس از حادثه در این مجموعه از هند 2 که در آن یک جرثقیل استفاده می شود در طول ساقه آمد ریزد کشته شدن سه تکنسین و inuring چند نفر دیگر.

“هر گونه از دست دادن هزینه آسیب و خطر قرار گرفته در حساب از تیم تولید عدم انجام آنچه باید انجام شود به جبران کامل و در اولین” آقای Haasan گفت: در این نامه است.

او در ادامه اظهار داشت که به عنوان تولید Lyca باید اطمینان حاصل شود بهترین از کمک های پزشکی به هر یک از کسانی که پذیرفته شده اند و ارائه خانواده را تحت تاثیر قرار با حمایت مالی و عاطفی.

آقای Haasan گفت که او فقط چند ثانیه و چند متر دورتر از نقطه ای که در آن اشتباه رخ داده است و به طور معجزه آسایی موفق به فرار پیوستن به فهرست مرگ و میر.

بیان کرد که او به سختی می تواند خود را ابراز تروما و عذاب در کلمات این بازیگر گفت که توانایی جبران کند هرگز نباید در برابر آنها احساس مسئولیت.

“با بسیاری از زندگی انسان درگیر در ساقه از اهمیت پارامونت برای تولید است که برای اطمینان از ایمنی از افراد درگیر. حوادث از این نوع تنها از بین بردن اعتماد به نفس و اعتقاد به کل تیم در تیم تولید” او گفت:.

آقای Haasan بیشتر به نام برای ممیزی ایمنی انجام گیرد و سعی و کوشش به دنبال آن خواهد شد و سپس به بازیگران و خدمه اعتماد به نفس برای بازگشت به شلیک کنید.

“شما باید پیاده سازی تمام دستورالعمل های ایمنی و موسسه حسابرسی فرآیند ارزیابی استانداردهای ایمنی در ساقه مکان قبل از شروع هر شلیک کنید. تنها با چنین مثبت و گام فعال – تولید این تیم می تواند خود را نشان دهد سعی و کوشش در پیوستن به الزامات ایمنی و موجب بازگرداندن اعتماد به نفس از بازیگران و خدمه(از جمله من) به گزارش برای شلیک” در این نامه به عنوان خوانده شده.

پس از تصادف آقای Haasan اعلام کرده بود جبران تومان 1 کرور برای خانواده متوفی و تکنسین های که زخمی شده است. Lyca تولیدات بیش از حد اعلام کرده بود جبران تومان 2 کرور و گفت که آنها تحمل هزینه های درمانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>