Kamal Haasan سمنان-ایرنا-مرگ سه کشته در مجموعه از هند 2′

بازیگر Kamal Haasan و تولید خانه Lyca در روز پنج شنبه اسبق مرگ سه حرفه ای که شد کشته در تصادف جرثقیل در مجموعه جانباز ستاره فیلم هندی 2 که چپ نه نفر دیگر زخمی شدند.

65 ساله و بازیگر گفت: هر چند او تا به حال “ملاقات با و عبور” بسیاری از حوادث این بود که “بسیار وحشتناک.”

Condoling مرگ سه “ترین زحمتکش” تکنسین Lyca تولیدات گفت: “ما بسیار متاسف” بیش از بدبختی.

Police officials speaking to brother of Krishna, an assistant director who was one among the 3 killed during 'Indian 2' film shoot at near Poonamallee, on Thursday in Chennai.

مقامات پلیس صحبت کردن به برادر کریشنا, دستیار مدیر, که یکی در میان 3 کشته در ‘هند 2’ فیلم شلیک در نزدیکی Poonamallee روز پنج شنبه در چنای. | عکس های اعتباری: B. Velankanni راج

 

سه کشته شدند دستیار کارگردان کریشنا هنر دستیار Chandran و Madhu تولید دستیار Lyca در بیانیه ای گفت.

در یک صدای جیر جیر آقای Haasan با ابراز همدردی با خانواده مرحوم “اگر (من) را ملاقات کرده و با عبور از بسیاری از حوادث امروز, بدبختی بسیار وحشتناک. من از دست داده اند سه تن از همکاران او گفت:” در یک صدای جیر جیر.

“من بیش از درد و اندوه از خانواده که آنها را از دست داده خواهد شد چند برابر. من را در غم و اندوه خود را به عنوان یکی از آنها” او گفت:.

Lyca تولیدات گفت: “هیچ کلمه می تواند سهولت آنچه ما واقعا احساس می کنم.”

“ما بسیار غمگین با حادثه ناگوار (که) اتفاق افتاده است در این مجموعه از 2 روز گذشته” این را گفت و اضافه کرد “ما از دست داده اند سه نفر از ما بیشتر زحمتکش تکنسین.”

Lyca تولیدات ابراز عمیق ترین تسلیت به خانواده های داغدیده.

روز چهارشنبه سه نفر کشته و نه مجروح زمانی که یک جرثقیل استفاده می شود برای احداث مجموعه جامعی در جریان فیلمبرداری از فیلم کارگردانی شده توسط ace مدیر شانکار در استودیوهای خصوصی در حومه Nazrathpet.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>