Kamal Haasan می گوید: “Marudhanayagam’ نیاز جوان بازیگر سرب و اشعاری دیگر اساطیری داستان

Kamal Haasan نشان داده است که طولانی-انتظار magnum opus Marudhanayagam خواهد بود که ممکن است در آینده تنها اگر هر داستان و بازنویسی و یا یک ستاره نقش شخصیت سرب.

در چت به تازگی با بازیگر همکار Vijay Sethupathi در پورتال سرگرمی باز پانا بازیگر-سیاستمدار سوال در چه برنامه های خود را برای تاخیر در حماسه بود. این پروژه برای اولین بار شروع به 23 سال پیش در سال 1997.

کمال پاسخ داد: “من پیش بینی می شود که شخصیت عنوانی خواهد بود حدود 40 سال سن اما من بیش از حد به بازی او در حال حاضر. بنابراین تنها گزینه — اگر ما پول را به پشتوانه آن خواهد بود یا به تغییر داستان و یا برخی دیگر از بازیگران جوان بازیگر برای بازی در این نقش است.”

این ستاره که هند 2 و Thalaivan Irukkindran در خط لوله نیز اضافه شده است که او ممکن است یک فیلم از آثار جدید داستان کوتاه او را می گذراند به تازگی: بر اساس دیو Kansa این materal عمو لرد کریشنا است. کریشنا در نهایت کشته Kansa.

“اما داستان در واقع آثار چه اتفاقی می افتد پس از Kansa مرگ است و با عنوان Chinna Kansa. چنین پروژه ای می تواند بسیار آسان برای ایجاد و به سرعت به عنوان… بر خلاف Marudhanayagam,” کمال اضافه شده است.

در اساطیر Kansa شد مستبد حاکم Mathura که به کشته شدن همه از خواهر خود Devaki کودکان ترس یک پیشگویی است که پیش بینی او خواهد بود سرنگون پسرش. اما Devaki هشتمین پسر کریشنا که مطرح شد cowherds در نهایت وارد پادشاهی برای پیروز شدن بر Kansa و برقراری صلح در این کشور پادشاهی.

در طول مکالمه در Instagram Live, Kamal Haasan و ویجی Sethupathi مورد طیف وسیعی از موضوعات با محوریت جانباز بازیگر حرفه ای خود را سبک از فیلمسازی تجربه با افسانه مانند Sivaji Ganesan و بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>