تصریح می کند که او را به چوب سیاسی خود اصول و ارزش از 40 سال وزیر, Madhya Pradesh کمال نات در 20 مارس تصمیم گرفت به مناقصه استعفای خود را به استاندار Lalji Tandon.

“من ادامه خواهد داد به چوب به ارزش های من است. این است قدرت من” او به خبرنگاران گفت: در اقامتگاه رسمی اینجا جلوتر از کف آزمون برنامه ریزی شده در بعد از ظهر در حضور وزیران در افتا. “من ادامه خواهد داد برای مبارزه همراه با هر یک از اعضای کنگره در خانواده و علاقه مردم.”

“این است که من حل و فصل است که آیا ما در قدرت هستند یا نه ما در ادامه کار برای جوانان عقب مانده و کشاورزان” او قسم خورده.

این ادعا که BJP نگران بود که دولت جلوتر حرکت در یک مسیر جدید او گفت: “آنها می ترسید ما طرفدار مردم در سیاست است. و دولت را مردم شاهد خیانت خود نسبت به آنها. من شب و روز برای تبدیل این مشخصات از دولت بالا بردن آن را به یک بین المللی پایه.”

به عنوان سخنران در پنج شنبه شب و پذیرش این استعفا از 16 کنگره شورشی MLAs پناه در بنگلور سرنوشت بحرانزده دولت عملا مهر و موم شده. این سخنران را پذیرفته استعفای شش شورشیان. این پایین آورده کنگره قدرت به 92. در صبح روز جمعه BJP MLA Sharad Kol استعفای پذیرفته شده بود توسط بلندگو. در حالی که قدرت موثر می ایستد در 205 ساده اکثریت علامت است 103.

‘400 وعده نگهداری’

لیست دستاوردهای خود را در طول تصدی آقای Nath ادعا کرد دولت نگه داشته بود 400 نظرسنجی وعده در 15 ماه. “ما بخشیده وام به برق یارانه و زمین به عنوان Adivasis و تلاش برای دستگیری فزاینده نرخ بیکاری در میان جوانان است. بی جی پی نمی توانستم قبول هر یک از این.”

آقای نات بیشتر متهم به بی جی پی که حکومت دولت برای 15 سال پیش برای پرورش مافیا که او در تلاش برای خلاص شدن از شر. “همراه با Maharaj (Jyotiraditya Scindia) و 22 نفر دیگر آنها اسکریپت توطئه برای بی ثبات کردن دولت است. آنها شده اند و در آن از روز 1. در طول ترم تلاش من بود نمی کنگره به کاخ آورد اما کاخ به آن” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی