Kangana Ranaut به ندرت می شکند ، مهم نیست که اگر او نمی کند و یا یک دوربین و آموزش دیده در او.

ما پیدا کردن یک مزین Kangana بود که به تازگی اعطا با Padma شری توسط دولت هند نشسته و خودش را روی یک صندلی پلاستیکی در مجموعه ای از آینده او سه Thalaivi.

خدمه گرفته شده از یک استراحت کوتاه دوباره سازماندهی دوربین موقعیت خود را در زمان برای شات بعدی. Kangana با یک دستیار برای شرکت مردد به راه رفتن نیست به او غرور ون مانند بسیاری از هنرمندان و به جای آن باقی می ماند قرار داده است. او مصرفی در جهان از خود او; او دست هواپیمای بی موتوری پرواز در اطراف متقارن ریتم او به عنوان آثار مراحل او فقط یاد گرفتیم از رقص طراح رقص Gayathri Raguram.

به تصویر کشیدن یک آیکون

آن را غیر معمول است برای پیدا کردن ستاره بالیوود در چنای اما Thalaivi اسناد زندگی و زمان از اواخر تامیل نادو وزیر J Jayalalithaa — chronicling او انتقال از یک ستاره سینما را به یک سیاستمدار. پس, Kangana هیچ جایی بهتر بود از چنای به عنوان او امیدوار است را به سیاسی نماد بازگشت به زندگی بر روی صفحه نمایش.

در این روز هر چند خدمه در حال فیلمبرداری یک عملکرد رقص نوعی که نیاز به نه-یک-طبیعی-در-رقص Kangana به گام از منطقه راحتی خود, اما او به نظر می رسد به خوبی آماده شده است.

“من تحقیق زیادی [به بازی Jayalalithaa] می گوید:” این بازیگر با لبخند به عنوان او نشسته برای این اواسط نگاهی گفتگو.

Kangana Ranaut as J Jayalalithaa on the set of ‘Thalaivi’

Kangana Ranaut به عنوان J Jayalalithaa در مجموعه ای از “Thalaivi’ | عکس های اعتباری: Pradeep Kumar

چند ماه پیش, Kangana تحت آموزش رقص کلاسیک برای کمک به او آماده شدن برای این لحظه.

این یکی از آن موارد زمانی که یک بازیگر می رود و همه را به ریز لحن مهارت های خود را, حتی اگر آن را برای چیزی است که به سختی یک زن و شوهر از دقیقه از این فیلم را در زمان اجرا است. شاید به همین دلیل Vijay وقتی پرسیده شد که در مورد او به ما می گوید که Kangana است “یک کارگردان و بازیگر”.

“من فکر می کنم, در مجموعه, مدیر بهترین دوست من است. من احساس نمی مثل من باید رانده اطراف مانند گاو. اکثر بازیگران, آنها نیاز به بیرون آورده شود از [غرور] ون, اما من نیستم که. من خودم در دسترس مدیر را دفع و به همین دلیل است که من مانند یک به طور کامل درگیر شخص” او سخنان.

Kangana Ranaut as J Jayalalithaa on the set of ‘Thalaivi’

Kangana Ranaut به عنوان J Jayalalithaa در مجموعه ای از “Thalaivi’ | عکس های اعتباری: Pradeep Kumar

دخالت خود را به عنوان آن مربوط به Thalaivi فراتر از آن می رود. او بطور قابل توجهی خار کردن در دانش خود را از Jayalalithaa.

“هنگامی که او را تحقیر شد در دولت مونتاژ و او گفت که او خواهد آمد به عنوان یک وزیر… من فکر می کنم که بسیار قدرتمند و لحظه ای در زندگی او است. تا آن زمان او تحت MGR سایه و او هرگز نشان داد او خود آرمان های سیاسی. اما بود که یک لحظه تعیین کننده چرا که برای او به عنوان یک زن در دنیای یک مرد به ضرب و شتم و شکنجه… کسی را از دست داده اند اعتماد به نفس خود را. برای او برای نشان دادن این نوع از قدرت شخصیت تحت آن شرایط… آن بسیار قدرتمند است,” او می افزاید.

نقشه کشی تشابه

زمانی که پیشنهاد بازی Jayalalithaa به وجود آمد, Kangana می گوید او احساس می کرد که “این تهدید آمیز”.

Kangana Ranaut

“او (Jayalalithaa) یک نوع متفاوت از بازیگر. او نه مانند من. او بیشتر پر زرق و برق ستاره… کسی مثل یک آیشواریا رای در بالیوود. این یک چالش بسیار بزرگ برای جا به کفش چون من شناخته شده به عنوان پر زرق و برق ستاره,” او می گوید.

وجود دارد یک موضوع مشترک ،

“احساس می کنم که دارد شباهت ها. او بسیار تمایلی بازیگر. این همین کار را با من. من می خواستم هرگز به یک بازیگر و است که چرا ما شد بسیار غیر معمول بازیگران. من فکر می کنم او همیشه احساس است که او ارزش خیلی بیشتر از فقط یک گلم عروسک [در فیلم] و او یک سیاستمدار. مانند چگونه یک فیلمساز به دلیل احساس کردم که به عنوان یک بازیگر بسیار محدود برای من. بنابراین من فکر می کنم وجود دارد تشابه با” او اشاره می کند.

یکی از جنبه های او فکر می کند که می رود فراتر از بودن فقط یک موازی در زندگی خود را.

“من فکر می کنم مثل هر زن او (Jayalalithaa) اشتیاق برای خانواده او آرزوی یک کودک است. من فکر می کنم وجود دارد یک بار در زندگی من نیز زمانی که من اشتیاق برای یک خانواده است. من فکر می کنم برخی از افراد در زمان استفاده از آن… به خصوص ازدواج بازیگران… من نمی خواهد فاش کردن آنها. صحنه وجود دارد [این فیلم] با یک بازیگر چه کسی است و چه کسی وعده ازدواج و سپس عقب نشینی او می رود. او تا به بسیاری از ، من فکر می کنم این چیزی است که اتفاق می افتد به بسیاری از بازیگران جوان. چیزی نیست که فقط ما به اشتراک بگذارید” او می گوید.

Kangana Ranaut

فرصت مناسب

اما هنگامی که در اولین نگاه از این فیلم نشان داد آن را منجر به دغدغه اگر جوانتر Kangana خواهد بود قادر به متوقف کردن همسر Jayalalithaa در فیلم است.

Kangana روشن: “آنها (تولید) به من اطمینان داد که این فیلم به پایان می رسد زمانی که او می شود وزیر برای اولین بار. من فکر می کنم او حدود 40 (Jayalalithaa که 43 در سال 1991 زمانی که او برای اولین بار از زمان تصدی شروع شد) و من 32. به طوری که در جایی نزدیک تر است. اما من وزن [جوانب مثبت و منفی]. من تصمیم گرفتم که این یک فرصت است و اگر به خوبی انجام می شود, آن می تواند چیزی بسیار هیجان انگیز” او می افزاید.

Thalaivi نشانه بازگشت او به سینمای تامیل پس از فاصله 12 سال پس از کار در Dhaam Dhoom (2008) با Jayam راوی.

او را باز به بیشتر تامیل فیلم ؟ “حتی در حال حاضر من می خواهم به انجام این نوع از اسکریپت من در بالیوود در تامیل. اما من نمی خواهم به بازی دوم کمانچه به قهرمانان. آن است که بسیار شایع در جنوب و حتی در بمبئی” او می گوید:, و اضافه کرد “من فکر نمی کنند که حتی اگر آنها در حال بزرگ خان یا Kapoors. من که نمی کنند. اگر من دیگر فیلم تامیل آن را به یک بازی هیجان انگیز بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی