Kangana Ranaut: “دولت باید تخریب توییتر شروع به هند را به خود پلت فرم رسانه های اجتماعی’

ستاره بالیوود Kangana Ranaut آمده است به خواهر او Rangoli Chandel دفاع با درخواست دولت هند را تعطیل توییتر در این کشور است که هند باید در پیدا کردن یک راه برای شروع خود را رسانه های اجتماعی پلت فرم.

این بازیگر بود در واکنش به خواهر او تعلیق از توییتر پس از دوم ارسال شده نفرت توییتهایی در مورد مرادآباد سنگ pelting حادثه در مورد جامعه مسلمان.

در یک ویدئو آپلود شده توسط تیم رسمی در Instagram, Kangana گوید که او و خواهر او بودند به دروغ متهم توسط مردم مانند Sussanne خان, خواهر, طراح جواهرات فرح خان علی و فیلمساز Reema Kagti — از آغاز یک آرزو برای نسل کشی علیه مسلمانان در هند است. ملکه ستاره می رود می گویند که خواهر او به نام فقط برای کسانی که در حمله به پزشکان و پلیس به ضرب گلوله کشته و نه از آنها می گویند که هر مسلمان است که حمله به بهداشت و درمان جامعه و یا مقامات پلیس.

 

Kangana می افزاید که توییتر اجازه می دهد تا مردم را به تماس با نخست وزیر هند, خانه وزیر و آر اس اس به ‘تروریست ها’ اما اجازه نمی دهد که واقعی تروریست ها نامیده می شود ،

او از دولت خواست به ‘تعطیل’ توییتر در هند و شروع “خود ما” رسانه های اجتماعی پلت فرم به هوا ما views.

Kangana نیز به کشتی گیر Babita Kumari Phogat حمایت و درخواست برای امنیت ارائه می شود به او, پس از مسابقات قهرمانی جهانی کشتی مدال برنز دریافت تهدید به مرگ برای او پست در توییتر را متهم به Tablighi Jamaat این رمان coronavirus در هند.

این بازیگر به پایان رسید ویدیو آرزوی همه مبارک lockdown!’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>