Kangana Ranaut را ‘Thalaivi’ نگاه نشان داد در Jayalalithaa تولد سالگرد

به مناسبت Jayalalithaa را 72 تولد و سالگرد Rangoli Chandel مدیر و خواهر بازیگر بالیوود Kangana Ranaut, مشترک یک عکس از این بازیگر از آینده او سه Thalaivi.

تصویر به اشتراک گذاشته شده در توییتر با عنوان: Kangana و به عنوان #Thalaivi … بدون هیچ گونه پروتز و یا هر effets Kangana به نظر می رسد مانند جایا اما تکان دهنده, تعیین, می توانید هر چیزی اتفاق می افتد #Thalaivi”.

همچنین بخوانید: Kangana Ranaut: ‘Jayalalithaa اشتیاق برای یک خانواده برای یک کودک; سهم من از شباهت با” او

رسمی رسیدگی از تیم Kangana Ranaut به اشتراک گذاشته تصویر در Instagram زیر نویس: “به خاطر سپردن فوق العاده بانو, J. #Jayalalitha در 72 تولد سالگرد. زندگی او داستان صحبت می کند حجم در مورد تنومند دلی و ویژگی های رهبری او برخوردار است. Kangana و هر کس که او را دوست دارد و به شرح زیر آموزه های علامت گذاری به عنوان جایا Amma.”

همچنین بخوانید: Kangana Ranaut اول به نظر می رسد به عنوان Jayalalithaa در ‘Thalaivi’ نشان داد

این بازیگر دیده می شد پوشیدن یاد سفید ساری با سیاه و سفید و قرمز مرز و قرمز bindi.

Thalaivi اسناد زندگی و زمان از اواخر تامیل نادو وزیر J Jayalalithaa — chronicling او انتقال از یک ستاره سینما را به یک سیاستمدار. Thalaivi نیز نشانه Kangana بازگشت به سینمای تامیل پس از فاصله 12 سال پس از کار در Dhaam Dhoom (2008) با Jayam راوی.

به مناسبت M. S. Ramachandran را 103 سالگرد تولد ماه گذشته سازندگان تا به حال پرده برداری از اولین نگاه, پوستر Arvind سوامی به عنوان MGR.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>