در حال قفل کردن در یک خانه جدید برای کانادا بازیگر فیلم Chandan Achar. این بازیگر که از آن ساخته شده بزرگ با ضربه فیلم Kirik حزببود و همچنین یکی از محبوب ترین شرکت کنندگان Bigg Boss کانادا فصل 7. او در خانه زندگی می کردند برای 14 هفته برای نشان می دهد و در حال حاضر قفل شده است تا در خانه خود را. “تفاوت در این است که در Bigg Bossما یک گروه از افراد کار پخت و پز انجام وظایف مختلف ما قرار گرفتند. در حال حاضر ما در زندگی خودمان در ترس و اضطراب می گوید:” این بازیگر که تا به حال خوب 2019. شیمی Kariyappa, که در آن او نقش یک مرد پیشرو ضربه بود و از این سال به پایان رسید و با یکی دیگر از فیلمهای Avane Sriman Narayana, جایی که او سهام صفحه نمایش با Rakshit شتی.

بعدی خود, از خود راضی سرمایه گذاری Mangalwara رجا دیناقرار بود برای آزادی این ماه اما تیم تولید متوقف شده این نسخه با توجه به Covid-19.

هنوز بازیگر مثبت باقی می ماند. “این زمان دشوار است. حتی ما بازیگران باید اول فکر می کنم از زندگی و نه فقط شهرت و فیلم. زندگی مهم تر در حال حاضر.”

هر چند Chandan امضا کرده است یک زن و شوهر از فیلم او معتقد است که این “نه زمان مناسب برای صحبت در مورد آن را به عنوان وجود دارد بیشتر فوری نگرانی برای همه. در اوایل این سال ما به عنوان خوانده شده در مورد این ویروس ایجاد خرابی در چین است. در حال حاضر به آن رسیده است و کشور ما است. من فکر نمی کنم هیچ یک تصور است که همه ما می تواند قفل کردن در خانه های ما بود. اما چه کسی می تواند ایستادن خشم طبیعت ؟ من احساس می کنم این یک هشداری از طبیعت گفتن هر یک از ما به تغییر شیوه زندگی ما و احترام به آن است. این هم یک هشدار گفتن ما برای مراقبت از خودمان و محیط زیست ما است.”

به عنوان یک فعال تئاتر فرد این قفل پایین گرفته و عوارض آن بر بازیگر. “تئاتر یک فعالیت اجتماعی است. متاسفانه ما نمی تواند دیدار خواهد کرد.” Chandan می گوید که او و گروهی از هنرمندان تئاتر از بنگلور و دهلی نو آغاز شده آنلاین تئاتر فعالیت به نام WeMovetheatre on FaceBook.

“این آغاز شده بود در روز جهانی تئاتر روز. هر کسی می تواند به ما بپیوندید آنلاین و خواندن یک خط و یا یک قسمت از مورد علاقه خود را بازی را دو دقیقه تصویری از آن و ارسال آن را در ما MoveTheatre صفحه. ما را انتخاب کنید یک روز خاص و میزبان تمام این ویدئوها در صفحه FB ما. این راه ما را از نگه داشتن خودمان را درگیر. ما همه انسان اجتماعی است و نمی تواند در انزوا زندگی می کنند. این است که ما ابتکار عمل را به نگه داشتن برخی از تئاتر فعالیت زنده در درون دیوار خانه ما با استفاده از سیستم عامل آنلاین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی