Kannada film ‘Maduve Oota’ ساخته شده است در “صفر-بودجه’, ادعای مدیر

هنگامی که اکثر مردم خرافاتی برای شروع چیزی جدید و یا فرخنده در برخی از روزها به نظر می رسد به کار شگفتی برای دیگران. یک نفر که تصمیم به طول به اصطلاح ” inasupicious ماه است که اولین مدیر ماهش. 26 سال از ادعای خود فیلم Maduve Oota, ساخته شده است در “یک صفر بودجه با هزینه های متحمل شده در همه”.

Kannada film 'Maduve Oota' is made on a 'zero-budget', claims director

کنجکاو ما بخواهید او را به فاش کردن راز خود را به ساخت مانند فيلم و او شروع “برای شروع با من کار می کرد در روزهای یکشنبه و از طریق Ashada و Dhanur ماه زمانی که هیچ یک از آثار به عنوان آنها در نظر گرفته شوم. ما مشغول به کار در این فیلم در سال 2019 و این آغاز شده به عنوان یک بازی گاه به گاه چالش زمانی که دوست من از من خواست اگر ما می تواند یک فیلم را بدون سرمایه گذاری هر گونه پول در آن است. که من فکر کردم. به عنوان من تا به حال داستان ما آماده کردم و با هم تصمیم گرفت تا به صفر بودجه فیلم یک شات.”

به عنوان ماهش تصمیم گرفت او را به یک فیلم را بدون تهیه کننده او را انتخاب کنید تعداد بسیار کمی از مکان های. “ما تصمیم چهار محل — خانه, جاده, یک فروشگاه چای و یک اتاق. ما ملاقات با دوستان است که به من قرض بدهید این مکان به ما به صورت رایگان.”

Kannada film 'Maduve Oota' is made on a 'zero-budget', claims director

اما آنچه در مورد دوربین و چراغ ها و خدمه ؟

“دوربین به ما داده بود به صورت رایگان و با دوست من که اجرا می شود بی نهایت بال شرکت. او آن را برای ما در روز هنگامی که به طور منظم شاخه لغو شد. بنابراین ما مشغول به کار در روزهای یکشنبه و به مدت 25 روز در کشش در طول Ashada و Dhanur ماه هنگامی که اکثر شاخه ها لغو شود.”

او همیشه نگران که ” شوم روز کار می کنند در مقابل او ؟ “نه در همه. من با اعتقاد به این که تمام ماه یکسان هستند و همه روز مقدس. بنابراین این فقط یک روانی توجه داشته باشید بازی. مثبت فکر کنید و مثبت اتفاق می افتد و بالعکس.”

Kannada film 'Maduve Oota' is made on a 'zero-budget', claims director

فقط زمانی که مرد جوان بود همه برای آزادی او فیلم مستند اتفاق افتاده است. “ما هیچ تردیدی از انتظار برای انتشار این فیلم. ما منتظر قفل پایین برداشته شود و در این میان ما با استفاده از رسانه های اجتماعی به بازار فیلم ما گسترده”.

ماهش را انتخاب بازیگران از تئاتر به بخشی از فیلم خود را. وجود دارد و در مجموع از 10 بازیگران در کل فیلم است. “ما نیز تا به حال یک تیم فنی بیشتر دوستان که مشغول به کار به صورت رایگان. بیشترین حوادث اتفاق افتاده بین 6 صبح تا 10 صبح و بازیگران می تواند بازگشت به مشاغل مربوطه خود را بعد. کل فیلم به ضرب گلوله کشته شد در 75 روز و دوبله و پس زمینه نمره نیز انجام می شود با کمک از دوستان که وام خود را در استودیو به صورت رایگان و یا ایجاد موسیقی برای ما به صورت رایگان از هزینه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>