‘Kannamoochi’ نقد و بررسی: بیش از حد مناسب برای وحشت و بیش از حد پیچیده و دشوار برای یک تریلر

(اخلال گران پیش)

با توجه به تعداد بی پایان محتوا — حداقل از آنهایی که من را دیده اند تا کنون — در حال آپلود بر OTT سیستم عامل به نام های وب, سری این منصفانه است که به نتیجه گیری کرد که Tamil فیلمسازان نیست راهی به کار در اطراف این فرمت. همچنین با توجه به تعداد مضحک سری وب موجود در تامیل شما تمایل به درک هر تلاش کوچک نشان داده شده توسط این فیلمساز برای شکستن مطالب درهم و برهمی. مانند درخشان-اعدام کشش می آید که نسبت به جان کندن پایان قسمت یکی از Kannamoochi.

آن است که یک هفته مقدس در صفوف منظم که بازسازی حوادث منجر به مصلوب شدن عیسی مسیح است. ما با دیدن مسیح در تلاش برای عبور (دفعات بازدید: وزن بشر) است و شلاق و شلاق توسط مردان است که ما اعتقاد سربازان رومی در این زمینه. بصری تن به نظر می رسد نشان می دهد که آن رویایی با Sundaramurthy KS’ توجه داشته باشید تنها نمره کمک به این اثر است. مصائب مسیح است که به آن تماس بگیرید, که, است intercut با یک تصویر از شیطان خنده و تمسخر در صفوف.

این جایی است که پریا را (Poorna بازی Poorna) پنج-سال-دختر آیشواریا می رود از دست رفته. این صحنه نه تنها پایان وجود دارد. پریا جستجو برای دخترش می رود بیهوده و او یابد و خودش را در میان عیسی مسیح و شیطان — به عنوان اگر او شده است pawned در یک جنگ بین خدایان و شیاطین. آن درخشان است به دو دلیل. برای یک, آن است که یک روش غیر معمول از راه اندازی تنش برای یک مورد ساده رفته دختر حتی برای یک سری وب. و دو دنباله به نظر می رسد تمثیلی به نقطه بزرگتر از Kannamoochi: گناهان و گناهکاران. اما این کلیسا صفوف به عنوان پریا خواستار آن است که تنها پاداش کیفیت Kannamoochiاست که بیش از حد مناسب برای وحشت و بیش از حد پیچیده و دشوار برای یک تریلر.

پریا حرکت به یک آپارتمان لوکس با دخترش که گفتار و اختلال. او یک مادر و یک کارمند — فقط تا این حد می دانیم از او و تنها این مقدار Poorna داده شده است بر روی کاغذ. او را به مراقبت از خانواده شوهرش (که می آید در سراسر به عنوان یک انسان) دور می گذرد به علت سرطان لوزالمعده است. وجود دارد یک پرتره از شوهرش در خانه است. خود را از چشم دوختن به اتاق به عنوان اگر او هنوز هم به نور هدایت از خانواده است. اما این سری تا به چیزی برای انجام با پریا و یا شوهر او اما Aishwarya. مادر-دختر اواز یا موسیقی دو نفری زندگی در طبقه نهم. اما هر زمان که آنها را در آسانسور را متوقف می کند در طبقه ششم تقریبا با طراحی. به عبارت دیگر این است که سینمای تامیل راه نوشتن مگه… خیلی ترسناک… مسائل است. اولیه این صحنه به طور جدی خارج از قرار دادن داده چگونه لنگ آنها — هر دو در شرایط شوک عامل و مرحله بندی (سمت توجه داشته باشید: اگر شما نمی توانید بازیگران/دوبله هنرمندان به صحبت به زبان انگلیسی با جعلی شهری لهجه مهربانی خودداری از رفتن به میزان قابل توجهی از نوشتن دیالوگ در زبان انگلیسی برای ‘شهری’ کاراکتر).

Kannamoochi

  • بازیگران: Poorna, Vivek Prasanna Amzath خان و بوز Venkat
  • مدیر: Avinaash Hariharan
  • ژانر: ترسناک-هیجان انگیز

اما Kannamoochi می شود نسبتا جالب است که Aishwarya می رود از دست رفته. او یکی از اولین به به از دست رفته. زمانی که همه امید از دست داده است Priya شانس بر یک دختر مرموز با یک Anniyan کوتاه کردن مو. او می داند که در آن آیشواریا اما تنها افشای محل اگر و وقتی که پریا نقش بازی kannamochi (مخفی کردن و به دنبال). او نیروهای پریا به تلاوت kannamochi آهنگ: “Kannamoochi re, re, kandupidi yaaru… arakan vaaran pathuko.” پریا تلاش است برای پیدا کردن که Arakan یا شیطان. اگر شما نمی yawned در حال حاضر ما هنوز در قسمت دو و سه بیشتر به رفتن. شما حس آشنایی که روح یک کودک به نظر می رسد. شما انتظار می رود سری به گذشتن از یک مسیر شناخته شده, اما آن را طول می کشد Yaavarum Nalam مسیر برای ایجاد مورد یک خانواده از دست رفته و عدالت برای گناهان متعهد است. نکته در اینجا است که یک کودک آزار و اجازه دهید ما او را آقای R.

نوشته شده توسط Aadthiya GR (Mysskin برادر), Kannamoochi دیده می شود به عنوان یک همراه و همدم قطعه به روانیکه همچنین برخورد با یک Arakan در قالب یک بیمار روانی. روانی ruminates بر اخلاق و عدالت و به تصویر کشیده قاتل با یک دلسوز زل زل نگاه کردن. وجود دارد, آن را در مورد یک زن پیشرو یک بیمار روانی به راه رستگاری. در اینجا آن است که در مورد یک زن است که برگ هیچ جایی برای چنین افکار و می خواهد برای پیروز شدن بر گناهکار در دسترس نباشد. مثل روانیوجود دارد که اوج مراسم که در آن Priya unearths تالار اسرار. دوباره آن را خوب ساخت اما ارائه می دهد بسیار کمی فراتر از آشکار است.

آن را سخت به فکر می کنم از Mindhunter در حالی که تماشای Kannamoochiبرای شما می تواند بشنود Avinaash Hariharan جیغ که او یک دیوید فینچر فن و binged در نشان می دهد. البته سری خرس هیچ شباهت به فینچر را شاهکار می پردازد اما یک fanboy کلاه-نکته به Mindhunter توسط طراحی آن — توجه به افتتاح اعتبار. هر قسمت شروع می شود با دو دقیقه مقدمه در مورد ناچیز (و ناتوان?) نشان می دهد که paedophilic ویژگی — که ممکن است به نظر می رسد بی اهمیت اما موثر پرداخت و در پایان هنگامی که Avinaash لباسهای بافتنی رویدادهای مختلف با هم. اما بر خلاف Mindhunterبود که به مراتب برتر به مراتب جدی و به دور رویه ایده برای Kannamoochi استوار به شدت در موضوع و نه فراتر از آن.

با این وجود Avinaash نگه می دارد و روح سری دست نخورده است. من دوست داشتم عق زدن بین پریا و همسرش که سابق می گوید: “اگر شما نمی تواند کمک به همسر خود, شما باید به” کمک های خود را.” من هم دوست داشتم cheeky نظر که Mr R باعث می شود زمانی که یک دختر کوچک است chided برای خراب کردن اتاق. او به طور غریزی می گوید: “این ما ظروف سرباز یا مسافر. ما آن را تمیز” با یک لبخند در چهره اش. من خندید وقتی که Mr R خواند ‘you’re my Honeybunch در اوج مراسم. مشکل با Kannamoochi است که این رفتار بیمار روانی بیش از حد عذرخواهی کاهش او را به یک قطعه از اطلاعات متنی. من آرزو آن را به حال شده است صریح تر از مطرح بودن.

Kannamoochi است که در حال حاضر جریان در Zee5

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید