‘Kanne’ آهنگ از Thaikkudam پل آلبوم “Namah’ به ارمغان می آورد Gilda-شهرت Anandraj بنیامین پل

فکر می کنم Gilda و یک نام بود که بشدت از دست رفته توسط دوستداران موسیقی است Anandraj بنیامین پل قدرت بسته بندی شده خواننده سرب از گروه کسانی که نقل مکان به ایالات متحده قبل از انتشار این گروه اولین آلبوم خود را در سال 2008. در سال گذشته Thaikkudam پل بر خاست تعجب آوردن او را در هیئت مدیره برای یک مسیر در چند هنرمند آلبوم Namah. آهنگ ‘Kanne’ در یوتیوب منتشر شده در روز پنج شنبه (12 مارس) شامل ویدئوها از آناند انجام با گروه در دو را نشان می دهد در ایالات متحده در سال گذشته است.

“این یک سورئال لحظه برای همه ما است. او پیوست و ما برای تمرین در شب نشان می دهد. او تا به حال روی صحنه انجام شده برای بیش از یک دهه. ما این ماجرا را برای مدتی و شنوایی او را بخوان ‘Chekkele’ [یاد آهنگ های محلی از Gilda آلبوم] بود و دلتنگ. او هنوز هم برای تلفن های موبایل همان است و بنابراین گردیده زمانی که او بازدید آن بالا یادداشت می گوید:” Govind Vasantha, خواننده گروه از گروه.

پدر نگرانی

‘Kanne’ نوشته شده توسط Dhanya Suresh Govind خواهر است crooned توسط آناند و Vipin لعل. “این در مورد یک پدر و دختر باند چگونه او وعده به مراقبت از خود و بالا بردن خود را بدون هر گونه نفرت. ایده این بود که پیشنهاد ما گیتاریست Ashok بتی نلسون می گوید:” Govind. آهنگ که شروع می شود به عنوان یک ملودی در Vipin صدای گرفته شده است به یک سطح جدید در نند بالا-ولتاژ تفسیر حمایت جذاب ارکستراسیون.

Govind می گوید که تا کنون از آنها تصمیم به خارج کردن این آلبوم شامل پیشرو نوازندگان آنها تا به حال شده است در تلاش برای دریافت در تماس با نند از طریق Facebook و راههای دیگر. آن همسرش بود جواب داد که پس از شش تا هفت ماه. در اوایل مصاحبه با هندو, آناند تا به حال گفت: “اولین واکنش من این بود که قدم به عقب. اما به عنوان یک پدر من می تواند اتصال با آهنگ و تصمیم گرفت به بخشی از این پروژه است.”

حتی اگر Thaikkudam تا به حال زخم آلبوم خود را با نه آهنگ آن زمان هنگامی که آنها آناند را پاسخ, ‘Kanne” اضافه شده و مسیر فرستاده شد در سراسر به او. “ظاهرا او در تمرین این آهنگ چندین بار در روز به مدت تقریبا یک ماه به دلیل او می خواست به اطمینان حاصل شود که نتیجه را نا امید نیست. او یک مرد خانواده و عاطفی متصل به آهنگ” Govind می گوید.

او به یاد می آورد که چگونه هیجان زده بودند که آناند ثبت پیگیری و ارسال آن را به او. “من در وسط تماشای فیلم با خانواده من در چنای. لحظه ای که من او را دیدم پیام من از تئاتر به دلیل من نمی توانستم صبر کنید برای شنیدن صدای او” می خندد Govind.

Namah, رسما راه اندازی شد در بنگلور سال گذشته منجر نوازندگان از هند و خارج از کشور مانند Vishwa موهان Bhatt, Umayalpuram Sivaraman, استاد رشید خان, Rakesh Chaurasia, پاندیت Ram Narayan, Niladri کومار, Chris آدلر, Guthrie Govan مارکو Minnemann و اردن Rudess.

این گروه در حال برنامه ریزی برای پایین آوردن نند برای یک کنسرت برگزار می شود در بنگلور در ژوئن 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر