‘Kannum Kannum Kollaiyadithaal’ نقد و بررسی فیلم: Dulquer Salmaan آخرین دلپذیر و جذاب داستان از هنرمندان در عشق

یک عامل بسیار مهم در تعیین یک فیلم گیشه عملکرد به عنوان آن مربوط به سینمای تامیل است چگونه تازه و یا درگیر شدن یک اسکریپت است که کارگردان انتخاب شده برای ساخت یک فیلم در اطراف. هنگامی که محدودیت های مالی, میخکوب کردن محکم کردن یک فیلم را برای سال اسکریپت نیز تبدیل به یک فیلم تک بزرگترین تهدید; یک خط داستانی است که احساس می کند مورخ مانع موفقیت فیلم در صد درست کردن علامت.

جمله فیلم — مانند Kee در سال 2019; های اخیر مثال: Paramapatham Vilaiyattuکه موفق به انتشار دوباره — آیا سکه ده در سینمای تامیل. اما Kannum Kannum Kollaiyadithaal یک استثنا است.

چه مدیر Desingh Periyasamy به شما می دهد یک جذاب فیلم اما Kannum Kannum… می شود به یک فرد شروع می شود. کمی ما متوجه در آغاز که Periyasamy conning ما را به فکر که یک داستان کلیشه ای نهفته در فروشگاه. به شگفت زده می شود توسط یک فیلمساز به اندازه کافی جسورانه به شانس با اسکریپت و شخصیت های آن احساس مانند یک نفس هوای تازه.

Kannum Kannum… ادامه Siddharth (Dulquer), Kaleesuwara Moorthy با نام مستعار Kallis (Rakshan), میرا با نام مستعار Madhumitha (Ritu Varma) و Shreya با نام مستعار Varsha با نام مستعار Thenmozhi (Niranjani Ahathian). از بسیاری از نام های مستعار باید آن را آشکار است که آنچه که ما باید یک داستان است و در مورد هنرمندان.

در شروع فیلم ما منجر به این باور است که Siddharth و Kallis دو happy-go-lucky جوانان که تقسیم وقت خود را بین احزاب استخر, چماقی, بازی های ویدئویی و نوشیدن در خانه. معرفی آهنگ شروع می شود با قهرمان در نظر گرفتن یک پشتک زدن شیرجه رفتن به استخر طولانی نیست پس از او اشک در سراسر شهر در یک ماشین ورزشی.

Siddharth به ما گفته شده است که یک توسعه دهنده نرم افزار در حالی که دوستان خود را Kallis یک انیماتور. میرا که Siddharth است تحت تأثیر قرار نمیگیرند با معرفی به عنوان یک آرایشگر است که ناشی از خست با پول او (او سوار آفتابی; که سوار آفتابی این روزها!). او طول می کشد او را به یتیم خانه, بحث رشد یتیم سخنرانی یک مغازه دار در مورد اهمیت “مناقصه دقیق تغییر” به یک مشتری و نه شکلات. بنابراین به طور طبیعی, Siddharth به سقوط برای میرا به عنوان مرسوم است با بسیاری از uninspiring و “ippadiyum kaadhal varalaamاز نوع” رمانتیک backstories که سینمای تامیل به ما داده است.

او ادعا را دارم که او را می پذیرد. او معرفی بهترین دوست او Shreya یک بچه شیطان به اواز یا موسیقی دو نفری و Kallis می افتد برای او بلافاصله. ما در حال درمان به شاخی دیالوگ; در برخی از نقطه Siddharth ادعا میکند: “این است که همه کمی فیلم مانند درست است ؟” و ما فکر می کنیم: “Duh اگر شما می گویند تا…” راستش من انتظار می رود چیزی کمتر از هر کس دیگری غیر از بود ناگهان توسط ‘استهلاك’ از این کلیشه شرایط از زمانی که یک پسر بچه-دیدار-یک-دختر در سینمای تامیل و فکر می کنم “چرا Desingh چرا؟”

Kannum Kannum Kollaiyadithaal

  • مدیر: Desingh Periyasamy
  • بازیگران: Dulquer Salmaan, Ritu Varma, Rakshan, Niranjana Ahathian, Gautham منون
  • داستان: دو باهم مردان سقوط در دام اغوا کننده گذاشته شده برای آنها توسط دو باهم ولی کوارتت آشتی. همه چیز را به نوبه خود برای بدتر زمانی که یک پلیس درگیر می شود که منجر به پیگیری. خواهد کلاهبرداران فرار از دستگیری?

همانطور که ما تعجب می کنم اگر آن زمان به شیرجه رفتن به استخر خودمان را برای نجات ما خجالت از داشتن به نشستن طریق بیشتر شاخی مسائل در پیاده روی Prathap Chakravarthy (Gautham منون) اجباری پلیس در هر فیلم شامل هنرمندان باشند. او ارائه شده است به عنوان suave سرد calculative هوشمند و دیگر مشابه تعریف صفت که همه واقعا به این معنی نیست که او یک خنک خیار یک مرد پلیس و پلیس بیشتر در تامیل سینما باید مانند او (یا بود Gautham منون بازی یکی از پلیس ها از خود فیلم؟).

Prathap ما منجر به این باور است که تعقیب پس از Siddharth و Kallis به عنوان او را دچار سردرگمی استادانه درست شده کلاهبرداری مربوط به کالاهای الکترونیکی به فروش می رسد از طریق سیستم عامل های تجارت الکترونیک. در فاصله علامت در آنچه که ما آمده اند به درک به عنوان “طرح لا پیچ و تاب-u“ما کشف کنند که Prathap شد در واقع پس از تعقیب های مختلف اواز یا موسیقی دو نفری. طرح از این نقطه تا پایان, به جز در چند مکان به ندرت قطره شدت از نظر مخاطبان تعامل عامل.

Kannum Kannum Kollaiyadithaal جالب باهم داستان. آن است که دو نوع تقلب به یکی از نورد: تکنولوژی و خوب باهم اغوا کننده damsels. Dulquer Salmaan, خود اعتراف خودرو و ابزار دمدمی مزاجی است که او در زندگی واقعی یک فرد کامل برای شخصیت. به عنوان گسترده ای دختر چشم جذاب, چهره, Ritu Varma, نسیم از طریق بخش همراه با Niranjani Ahathian (که همچنین این فیلم طراح صحنه و لباس). همچنین طراوت برای دیدن تجاری فیلم مقاطعه مناسب و معقول در زمان روی صفحه نمایش برای یک نیست اما دو منجر شخصیت زن; اما این واقعیت باقی می ماند که زن بازیگران’ شخصیت ها نمی وزین تقریبا به اندازه کافی به عنوان مرد منجر می شود.

بیشتر چشمگیر است Rakshan به عنوان Kallis این VJ که به نظر می رسد ساخته شده انتقال به جای یکپارچه به صفحه نمایش بزرگ. او یک آستر روی صفحه نمایش و حضور و حتی انتخاب خود را از لباس را به ارمغان می آورد لبخند به چهره شما. آن چیزی است که سینمای تامیل داوران را از اواخر سال مشکوک به رفته و منقرض شده از فیلم: کمدی.

Rakshan واقعا خنده دار به نظر می رسد پیدا کردن از این دهه ارائه شده او را انتخاب فیلم عاقلانه است. آنچه نیز کار می کند به نفع او است که Dulquer Salmaan مهم نیست کنار پله برای مردی که بسیار به وضوح بهتر دارای استعداد در کمدی را centrestage.

بیش از ویژوال ظرافت از آن داستان سرایی عوامل دیگر وجود دارد که به نظر می رسد که ترکیب خوبی برای Kannum Kannum… مانند لباس برای یک, یک دلیل بزرگ است. سرب کوارتت همه پوشیدن لباس مناسب است که ژل به خوبی با خلق و خوی از فیلم که در آن نقطه خاص از زمان است. پس زمینه نمره به علاوه یکی دیگر از.

Desingh Periysamy که او نیز مشغول به کار در اسکریپت فیلم و فیلمنامه به نظر می رسد که تحقیق خود را منفی هست. باهم شغل هستند و نه عجیب و غریب; آنها باور و ارائه شده در ساده ترین شیوه ممکن است که هر کسی با یک نمایشگاه در معرض تکنولوژی و فن آوری تقلب می تواند مربوط به آنچه که اتفاق می افتند که برای همه ستایش دیگران را به دست آورده بود مورد با Irumbu Thirai.

همچنین باعث می شود احساس برای “بازدید از artiste” در Dulquer به انجام بیشتر فیلم در سینمای تامیل; این صنعت نیاز بیشتر هنرمندان از کالیبر — که امن هستند در خود صنایع دستی و ایستاده به عنوان بازیگران — و کسی که درک اهمیت از کنار پله و اجازه اسکریپت قهرمان می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>