Kannum Kannum Kollaiyadithaal را Rakshan: ‘Sivakarthikeyan موفقیت باعث می شود مدیران در نگاه افرادی مثل من’

Rakshan شده است در دریافت و دادن پایان باهم شغل در زندگی خود.

به عنوان قربانی آن را بسیار سخت به دروغ گفتن است. Duped کردن مبالغ هنگفتی از پول به ندرت باعث یک احساس خوشایند در مورد خود, به ویژه هنگامی که گفت پول مطرح شد و پس از گرفتن مادر خود را جواهرات ،

“من تلاش بسیار سخت برای شکستن به فیلم و سپس می گوید:” Rakshan از یک بار در اواخر Noughties و اوایل 2010s.

“مردم که من با نزدیک شدن به [برای فرصت های] از من خواست پول است. آنها به من گفتند به ₹50 لاخ به ₹1 کرور. من جمع آوری برخی ₹15 لاخ داد و آن را به یک “مدیر” که وعده داده شده به من را به یک قهرمان. آن پول بود که مادرم کمک جمع آوری گرفتن همه چیز ، از جمله حلقه بینی. یک روز بعد از من به آنها پول کل تیم در کار است که فیلم از بین رفته است.”

The Star Vijay لنگر ساخته شده است که یک ستاره به نوبه خود در Desingh Periyasamy به تازگی منتشر Kannum Kannum Kollaiyadithaal به عنوان یک هنرمند باهم کنار Dulquer Salmaan, یک واقعی زندگی می کنند سیم. زمانی که سوال از باهم کار او کشیده کردن او می گوید: “آن است که در واقع مانند یک صحنه را مستقیما از یک فیلم است.”

Rakshan

کشیدن باهم

از پول و از شانس Rakshan که نام واقعی رم کومار داد تا بر روی صفحه نمایش خود را رویاهای البته به طور موقت و آمد به شرایط با این واقعیت است که او تا به حال برای ورود به حقوق و مزایای نیروی کار به نگه داشتن خانواده خود را شناور.

وجود دارد فقط یک مشکل است. یک مدرسه ترک تحصیل است به احتمال زیاد به شدت فکر توسط کارفرمایان بالقوه.

“من تا به حال مشکلات تحصیل. من کاهش یافته است پس از کلاس X. من در بر داشت آن را دشوار است به دنبال چه بود در حال تدریس است. دوستان من به من بگویید من نارساخوان. من نمی دانم. آنچه من می دانم این است که من نمی توانستم کپی آنچه که معلمان من بودند نوشتن در هیئت مدیره. من حتی نمی تواند کپی از دوستان من در امتحان!”

و هنگامی که او را به کار دوستان خود را آماده جعلی رزومه. “این یک فرصت شغلی در BPO مرکز. آنها (دوستان) قرار داده و همه نوع از چیزهایی که در آن مثل من با کیفیت تحلیلگر و مانند. من تا به حال هیچ ایده آنچه در آن بود,” او می گوید.

Rakshan

در روز مصاحبه به عنوان او بود به قدم زدن در مورد اتاق طبقه نمی دانستند چه باید بکنید, Rakshan متوقف به درخواست یک لیوان آب. او نشان داده شد راه را برای یک آب سردکن بود که بر روی زمین قرار داده که در آن این شرکت بسیاری از کارکنان مرکز تماس بودند دست زدن به یک تماس تلفنی یکی پس از دیگری.

“من گوش به گفتگو. یک مرد در حال فریاد زد توسط مشتری. او تشدید این موضوع به برتر خود را که از او خواسته چند سوال مانند: “آیا آن ورودی یا خروجی تماس بگیرید؟’ آن مرد گفت: خروجی. سرپرست سپس از او خواست اگر او تا به حال انجام یک “فروش زمین” و آن مرد گفت: “بله”. من ایستاده بود وجود دارد رعایت ارز خود را در سکوت. وقتی که من رفتم به اتاق مصاحبه استخدام نگاه به پروفایل من و از من پرسید اگر من تا به حال مشغول به کار در ورودی یا خروجی. به من گفت: ‘خروجی’ و سپس آنها از من پرسید که اگر آن را پشتیبانی فنی و یا فروش زمین است. من گفت: “فروش زمین” و پس از آن موفق به را تشکیل می دهند خیالی مثال بر اساس آنچه که من تا به حال فقط شاهد خارج است. که در آن بود. من این کار را کردم” او خنده.

نمودار مسیر خود را

این حادثه جدا نیست در زندگی Rakshan. خود را در خیابان هوشمندی او را از طریق چندین شغل و کسب و کار; او آن را انجام داده است همه از یک داروخانه کمک به فروش لباس بازگرداندن بالغ اتومبیل و وارد شدن به واسطه کسب و کار کمک به صاحبان حیوان خانگی فروش توله سگ به دیگران برای کمیسیون.

اما از آن است که خود توانایی عجیبی به حفظ وقایع و اسکریپت با این حال بسیاری از صفحات آن ممکن است که او را به آستان موفقیت و احتمالی شهرت با Star Vijay.

(L to R) Rakshan, Niranjani Ahathian, Ritu Varma and Dulquer Salmaan in a still from ‘Kannum Kannum Kollaiyadithaal’

(L به R) Rakshan, Niranjani Ahathian, Ritu Varma و Dulquer Salmaan, هنوز هم از ‘Kannum Kannum Kollaiyadithaal’ | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

“این چیزی است که من استفاده می شود به عنوان یک میزبان از Kalakka Povathu Yaaru. آن چیزی است که (بازیگران) Sivakarthikeyan آنا و Simbu (STR) آنا قدردانی من برای هر چند اگر شما از من بپرسید معلمان از آنها نمی خواهد که هر چیزی را بگویم در مورد من.”

Once bitten twice shy می رود گفت. بنابراین وقتی در تلویزیون شهرت به ارمغان آورد به همراه پیشنهادات Rakshan خوشحال بود به تصویب آنها را به عنوان او فکر کرد که آنها هرگز تحقق.

“زمانی که من یاد گرفتم که من در بازی کامل تکامل یافته نقش در کنار Dulquer من فروخته شد. من به یاد داشته باشید فکر… ‘Aha, inime کرالا لا puttu و kadala کاری namakku رایگان’. اما من نمی دانم که چگونه به با تشکر از Dulquer به من که فضا. دانستن او تنها بپرسید چرا باید من نیاز به تشکر او” Rakshan اظهارات.

Kannum Kannum… دریافت پاسخ مثبت در دفتر جعبه و Rakshan امیدوار است که این فیلم به موفقیت منجر به بهتر ارائه می دهد. اما او در مورد به نوبه خود پشت خود را در تلویزیون.

“من فقط سعی خواهد کرد سینما به عنوان یک موازی به تلویزیون من تعهد است. مردم با لبخند به من وقتی که من در یک رستوران درخواست من چگونه من انجام چون از تلویزیون من حضور. مخاطبان اتصال بهتر است وجود دارد,” او می گوید و اضافه کرد در نتیجه: “این Sivakarthikeyan آنا‘s موفقیت در سینما ساخته شده است که این امکان را برای تولید کنندگان به نشستن و گرفتن اخطار از مردم مثل من و شما می دانیم… مجریان. من نمی دانم اگر آن را اعتماد به نفس و یا خرافات در بخشی خود را. اما به عنوان طولانی به عنوان آن را همچنان من خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>