Kapil doffs کلاه به کیوی قوام

سابق هند کاپیتان Kapil Dev به اعتباری به نیوزیلند برای عملکرد خود را در آزمون برای اولین بار در ولینگتون در حال سری.

“در 50 سال گذشته یکی از چیزهایی است که نیوزیلند نشان داده است که تعهد بزرگ به بازی. آنها ممکن است از نام های بزرگ, اما آنها قادر به انجام مداوم” گفت: Kapil در یک رویداد سازمان یافته توسط این غول HCL Technologies.

Kapil regaled مخاطبان با سفر کردن خط حافظه. “من هرگز تا به حال یک طرح B به دلیل plan B باعث می شود شما ضعیف است. برنامه ریزی است که همیشه در مورد برنده شدن و من یک فرد ضعیف.”

Kapil موافق نیست که هند ممکن است روبرو می شوند مسائل فنری زمین در Christchurch. “ما باید برنده در فنری زمین در گذشته است. ما باید برنده در ملبورن. ما باید برنده در پرت. هیچ کس در این تیم ترس از کوتاه تن به تن, بازی بولینگ. بازیکنان حرفه ای بازی را درک هست و من مطمئن هستم که آنها را سخت در نیوزیلند.”

موضوع فرسودگی شغلی

وقتی پرسیده شد که اگر این بازیکنان در صورت فرسودگی شغلی, موضوع, Kapil گفت: “اگر فرسودگی شغلی است و این موضوع اجازه دهید آنها را بازی نمی IPL. کشور همیشه مهم تر از باشگاه. برای من هر آزمون مهم است. اگر که نه پس اجازه دهید آنها را نه بحث در مورد آمار. آنها را مجبور به احترام به حریف به خاطر پیروزی در این است که چه تعداد در هر سطح از کریکت.”

هند به دست آورده نه خیلی از Virat Kohli و Japreet Bumrah تا کنون در این سری آزمون. اما Kapil بود نه مزاحمت. “Bumrah است از بازگشت از مصدومیت و زمان را برای پیدا کردن ریتم خود را. Virat یک بازیکن بزرگ و نادر است که او نتواند به طور مداوم. آنها هر دو ثابت شده و نمی توان آن را برای آنها را به عقب می آیند. آن است که یک ماده از یک نوبت و یک طلسم است.”

مشاهده در Dhoni

در M. S. Dhoni آینده Kapil در زمان فلسفی ، “آن را نمی خواهد فقط در مورد Dhoni. از آن خواهد شد همچنین در مورد برخی از جوانان با استعداد نیز می باشد. من از طرفداران بزرگ از Dhoni. او ممکن است در گذشته خود پا اما به یاد داشته باشید که او انجام داده است بسیار برای کریکت هند. به عنوان یک فن من می خواهم او وجود دارد اما به عنوان یک حرفه ای او نیز بازی کرده است و برای مدت زمان طولانی در حال حاضر. عملکرد در لیگ است که در مورد جوانان و آینده را از طریق برای آینده کریکت هند.”

Kapil ستایش زنان هند کریکت برای عملکرد خود را در زمان T20 جام جهانی در استرالیا. “آنها در حال بازی بسیار خوبی برخوردار است و ما همه به دنبال کریکت زنان. احترام به BCCI برای ارائه امکانات و فرصت ها به دختران است. آنها در حال رسیدگی بهتر از آنها 15 سال پیش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>